Timm: reklamní stojany POS a POP, které přitáhnou pozornost zákazníků

Upoutat zákazníkovu pozornost bývá pěkně složité. Pomoci vám však mohou reklamní stojany, poutače a další. Obraťte se proto na společnost Timm, s.r.o.. Vyrábíme kartonáž pro POS a POP, tedy pro místo prodeje a nákupu. Naše reklamní stojany s nápaditou grafikou osloví zákazníky, informují o novinkách nebo jen připomenou nakupujícím osvědčené výrobky.

Timm - reklamí stojany

Reklamní stojany zákazníky osloví

Chcete získat pozornost nakupujících, upozornit na svou značku a produkty? Vyzkoušejte některou námi vyráběnou kartonáž pro POS a POP. Zvolit můžete třeba podlahové prodejní stojany, které bývají umístěny na prodejně, a to buď na paletkách, nebo přímo na zemi.

Vyrábíme policové reklamní stojany, které umožňují vystavovat společně různé druhy zboží, dále násypné stojany pro rychlé vystavení zboží nebo stojany se samonosnými policemi, na kterých se většinou vystavuje jednotné zboží pevných tvarů.

Timm, s.r.o.: podlahové reklamní stojany


Reklamní poutače, pulty a další

Zboží a letáky mohou být vystaveny také v samostojných poutačích a stojáncích. Tato kartonáž pro POS a POP se umísťuje k pokladnám či při různých akcích na pulty, stoly a regály. Při kulturních, sportovních a jiných společenských aktivitách využijete reklamní poutače, postavy, totemy a reklamní pulty s nápadnou grafikou.

Veškerou kartonáž pro POS a POP vyrábíme z lepenky kašírované potištěným křídovým papírem. Součástí stojanů jsou dle potřeb zadavatele také kapsy pro letáky, háky na zavěšení zboží a další doplňky. Obraťte se na nás a my vám vytvoříme reklamní stojany přímo na míru.

Reklamní stojany, poutače a další kartonáž pro POS a POPVydáno 30.09.2016
316 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zakázková výroba kartonových obalů, krabic a stojanů pro firmy

Zakázková výroba kartonových obalů, krabic a stojanů pro firmy
Kartonové stojany, obaly, krabice, barkety, boardy či toppery. To vše patří mezi na první pohled jednoduchý nenápadný sortiment, bez kterého se však prakticky žádná firma neobejde. Společnost TIMM s.r.o. se výrobou, zpracováním a tiskem kartonových výrobků pro firmy zabývá a nabízí individuální ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Timm, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Timm, s.r.o.
www.timm.cz
Adresa

Adresa

Klírova 1913/10
Praha 4 148 00

ivana.hyklova@timm.cz
+420 602 342 314


Najdete nás také zde:

ARES
captcha