Optické přístroje Proxis – prodej i pronájem včetně obsluhy Praha
Kamery Photron: řada Fastcam SA – špičková kvalita vysokorychlostního snímání Praha
Pronájem optických přístrojů včetně obsluhy, i prodej těchto přístrojů - Praha
Prodej optických přístrojů a systémů Praha
Spořická 296/46Praha 8 - Dolní Chabry 184 00info@proxis.eu+420 284 686 309
Abyste mohli zaznamenat velmi rychlé nebo velmi krátké děje, potřebujete k tomu vysokorychlostní kamery. Kompletní sortiment vysokorychlostních a ultrarychlých kamer najdete u firmy Proxis, spol. s.r.o.. Pořídíte u nás základní modely pro každodenní provozní kontroly i kamery v rozlišení HD pro kinematografii nebo kamery pro nárazové zkoušky automobilů či pyrotechniku.
Od počátku našeho působení se zaměřujeme na řešením problémů z oblastí vysokorychlostního snímání a technické diagnostiky. Proto prodáváme vysokorychlostní kamery, jejichž snímková frekvence přesahuje dva miliony snímků za sekundu, expoziční doba začíná již od 100 nanosekund.V našem sortimentu najdete například vysokorychlostní kamery IDT řady „Os“, které jsou přizpůsobené pro jakékoliv prostředí, dokonce jsou vhodné i pro použití v otevřeném vesmírném prostředí. Seženete u nás také vysokorychlostní kamery Photron řady Fastcam SA. Mohou se pochlubit vysokými snímacími frekvencemi, mnoha možnostmi nastavení snímacích režimů a odolnou konstrukcí. Díky tomu patří tyto kamery ke špičce v této oblasti.
Vysokorychlostní kamery od Proxis
Kromě kamer dodáváme i kompletní příslušenství jako stativy, osvětlovací systémy i speciální analytický software pro profesionální analýzy záznamů a obrazu.Pokud vysokorychlostní kamery potřebujete využít pouze občas či výjimečně a jejich nákup se vám nevyplatí, máme pro vás řešení. U vybraných typů přístrojů totiž umožňujeme jejich pronájem včetně kvalifikované obsluhy. Díky dlouholetým zkušenostem poskytujeme také poradenství a konzultace.
Vysokorychlostní kamery pro snímání rychlých a krátkých dějů
Navštivte náš web
www.proxis.eu
Napište nám
info@proxis.eu
Zavolejte pro více informací
+420 284 686 309
Zaměříme se nyní na pulzní lasery. Tyto produkty jsou určeny pro vytvoření extrémně krátkých světelných záblesků, které mají vysokou intenzitu a opakovací frekvenci. Doba trvání záblesku je 10 ns. Jedná se o monochromatické nekoherentní světlo.
Společnost Proxis, spol. s.r.o. nabízí prodej optických přístrojů a systémů. Tato zařízení však nejsou pouze jednotvárné. Firma nabízí širokou škálu těchto produktů. Optické přístroje se používají ve vědě a výzkumu, kde nabízíme perfektní systémy. Další přístroje mohou být využity v průmyslu, zkušebnictví, sportu, multimédiích nebo také v různých specifických aplikacích. Poskytujeme také pronájem těchto přístrojů.
Vysokorychlostní kamery, distanční mikroskopy a pulzní lasery
Optické přístroje, prodej a pronájem optických zařízení včetně obsluhy
Speciální software TEMA a TrackEye pro pokročilé analýzy vysokorychlostních záznamů