Optické přístroje Proxis – prodej i pronájem včetně obsluhy Praha

Proxis, spol. s r.o. Optické přístroje a systémy

Optické přístroje Proxis – prodej i pronájem včetně obsluhy Praha

Proxis, spol. s r.o.
Optické přístroje a systémy
Vysokorychlostní kamery pro záznam a analýzu rychlých a krátkých dějů

Abyste mohli zaznamenat velmi rychlé nebo velmi krátké děje, potřebujete k tomu vysokorychlostní kamery. Kompletní sortiment vysokorychlostních a ultrarychlých kamer najdete u firmy Proxis, spol. s.r.o.. Pořídíte u nás základní modely pro každodenní provozní kontroly i kamery v rozlišení HD pro kinematografii nebo kamery pro nárazové zkoušky automobilů či pyrotechniku.

K zachycení velmi rychlých či velmi krátkých dějů potřebujete vysokorychlostní kamery.

Proxis: vysokorychlostní kamery

Od počátku našeho působení se zaměřujeme na řešením problémů z oblastí vysokorychlostního snímání a technické diagnostiky. Proto prodáváme vysokorychlostní kamery, jejichž snímková frekvence přesahuje dva miliony snímků za sekundu, expoziční doba začíná již od 100 nanosekund.

V našem sortimentu najdete například vysokorychlostní kamery IDT řady „Os“, které jsou přizpůsobené pro jakékoliv prostředí, dokonce jsou vhodné i pro použití v otevřeném vesmírném prostředí. Seženete u nás také vysokorychlostní kamery Photron řady Fastcam SA. Mohou se pochlubit vysokými snímacími frekvencemi, mnoha možnostmi nastavení snímacích režimů a odolnou konstrukcí. Díky tomu patří tyto kamery ke špičce v této oblasti.

Vysokorychlostní kamery od Proxis


Vysokorychlostní kamery včetně softwaru pro analýzy

Kromě kamer dodáváme i kompletní příslušenství jako stativy, osvětlovací systémy i speciální analytický software pro profesionální analýzy záznamů a obrazu.

Pokud vysokorychlostní kamery potřebujete využít pouze občas či výjimečně a jejich nákup se vám nevyplatí, máme pro vás řešení. U vybraných typů přístrojů totiž umožňujeme jejich pronájem včetně kvalifikované obsluhy. Díky dlouholetým zkušenostem poskytujeme také poradenství a konzultace.

Vysokorychlostní kamery pro snímání rychlých a krátkých dějů
FIREMNÍ ČLÁNKY


Proxis představuje laserové pulzní zdroje světla

Proxis představuje laserové pulzní zdroje světla

Zaměříme se nyní na pulzní lasery. Tyto produkty jsou určeny pro vytvoření extrémně krátkých světelných záblesků, které mají vysokou intenzitu a opakovací frekvenci. Doba trvání záblesku je 10 ns. Jedná se o monochromatické nekoherentní světlo.

Vydáno 01.09.2017
Pronájem optických přístrojů včetně obsluhy, i prodej těchto přístrojů - Praha

Pronájem optických přístrojů včetně obsluhy, i prodej těchto přístrojů - Praha

Společnost Proxis, spol. s.r.o. nabízí prodej optických přístrojů a systémů. Tato zařízení však nejsou pouze jednotvárné. Firma nabízí širokou škálu těchto produktů. Optické přístroje se používají ve vědě a výzkumu, kde nabízíme perfektní systémy. Další přístroje mohou být využity v průmyslu, zkušebnictví, sportu, multimédiích nebo také v různých specifických aplikacích. Poskytujeme také pronájem těchto přístrojů.

Vydáno 17.03.2018Vydáno 04.10.2016
75 Zhlédnutí
Topováno 31.05.2020

Vysokorychlostní kamery, mikroskopy, lasery

Vysokorychlostní kamery, mikroskopy, lasery

Vysokorychlostní kamery, distanční mikroskopy a pulzní lasery

Prodej a pronájem optických přístrojů

Prodej a pronájem optických přístrojů

Optické přístroje, prodej a pronájem optických zařízení včetně obsluhy

Analytický software

Analytický software

Speciální software TEMA a TrackEye pro pokročilé analýzy vysokorychlostních záznamů