EXACTEC

Automatizace pomocí šestiosých robotů Universal Robots

EXACTEC

Vydáno 10.10.2016
67 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2017

Spolehlivé robotické a automatizační systémy od EXACTEC

Poptáváte kvalitní robotické systémy? Přáli byste si, aby robot nahradil drobné stereotypní úkony, které jsou pro vaše zaměstnance ubíjející? Pak jsou pro vás vhodným řešením roboty od předního českého dodavatele EXACTEC.

Roboty Desktop

Výhradní dovozce společnosti JANOME

Liberecká firma EXACTEC se oblastí dovozu robotů zabývá už od roku 2005, kdy navázala spolupráci se špičkovým japonským výrobcem JANOME. Ten se technologií robotických strojů věnuje už celých třicet let a pro EXACTEC je velkou ctí fakt, že je na českém trhu jeho jediným dovozcem. Společnost JANOME je výjimečná tím, že vyrábí kvalitní roboty, které se liší operačním prostorem, kapacitou paměti, nosností, rychlostí i přesností.

JANOME vyrábí špičkové roboty


U nás objednáte roboty i elektrolisy

Z výrobní řady společnosti JANOME můžeme doporučit například moderní průmyslové roboty série SCARA. Jejich předností je jak osm rozdílných provedení délek robotických ramen s dosahem až jeden metr, tak možnost vytvoření až 255 programů s 30 tisíci body. Od společnosti JANOME jsou k dostání také elektrolisy, které spotřebují až o 80 % méně energie než hydraulické nebo pneumatické lisy a mají široký výběr lisovacích režimů. V běžné praxi jsou produkty aplikovatelné pro lisování, šroubování, pájení i dávkování. Vyzkoušejte nás!

Podívejte se na náš široký sortiment robotických strojů