P.A.F. Praha s.r.o.Tanky pro pivovary a farmacii i CNC stroje od kvalitních výrobců dodává firma P.A.F. Praha

Podnikáte v nápojářském průmyslu a řešíte, jak zajistit trvanlivost nápojů? Nebo potřebujete kvalitní CNC stroje na obrábění nejrůznějších materiálů? V obou případech se obraťte na společnost P.A.F. Praha s.r.o.. Už od roku 1993 totiž dodáváme tanky pro pivovary a farmacii, ale také nejrůznější CNC stroje od renomovaných výrobců.

P.A.F. Praha - tanky pro pivovary a farmacii

Technologie nejen pro nápojářský průmysl

Spolehlivě zajistit trvanlivost nápojů je zásadní úkol nejen v nápojářském průmyslu, ale i v dalších odvětvích. Pomůže vám s ním technologie od firmy Handtmann, kterou dodáváme a která zahrnuje zejména tanky pro pivovary a farmacii.

Zároveň zajišťujeme dodávky nerezových armatur a spojovacího materiálu od této firmy. Veškerá zařízení najdou uplatnění nejen v pivovarech všech velikostí, ale i v ostatním nápojářském, chemickém i farmaceutickém průmyslu.

Zabýváme se rovněž dodávkami tlakových a beztlakových nádob od společnosti Gross Behälter-und Anlagenbau.

Tanky pro pivovary i farmacii a další technologie


P.A.F. Praha: obráběcí centra pro každé průmyslové odvětví

Pokud hledáte pro svůj podnik univerzální CNC stroje, prohlédněte si náš sortiment. Dodáváme totiž speciální i univerzální pětiosá obráběcí centra od výrobce Handtmann A-Punkt.

Pro obrábění v automobilovém průmyslu, ale i nástrojářství, energetice či leteckém průmyslu jsou ideální horizontální pětiosá obráběcí centra řady HBZ TRUNNION s důrazem na vysoký výkon. S menšími díly si poradí zase pětiosá obráběcí centra HBU CompactCell.

Kvalitní CNC stroje pro obrábění různých materiálů
FIREMNÍ ČLÁNKY


CNC stroje pro letecký průmysl, pětiosá obráběcí centra Praha

CNC stroje pro letecký průmysl, pětiosá obráběcí centra Praha

Společnost P.A.F. Praha s.r.o. se již od svého založení v roce 1993 zabývá dodávkami speciálních 5osých obráběcích center od německé firmy Handtmann. Dodávají i speciální technologie pro pivovary nebo jiný potravinářský průmysl se zaměřením na nápoje. Samozřejmostí jsou CNC stroje nejen pro letecký průmysl.

Vydáno 17.12.2017
Obchodní společnost P.A.F. Praha, která nabízí pětiosá obráběcí centra a také technologie pro nápojářský průmysl

Obchodní společnost P.A.F. Praha, která nabízí pětiosá obráběcí centra a také technologie pro nápojářský průmysl

Mezi jejich další specifikace však patří dodávky technologií pro zajištění trvanlivosti nápojů pro pivovary a další nápojový průmysl. Nejsou výjimkou ani dodávky veškerých armatur a spojovacího materiálu. Obstarávají pro své zákazníky také tlakové a beztlakové nádoby od německé firmy Gross.

Vydáno 30.05.2017Vydáno 11.10.2016
71 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2018