Esthetic Medical Clinic
Klinika estetické medicíny Praha
Lékařská kryolipolýza

Lékařská kryolipolýza

Lékařská kryolipolýza, metoda pro cílené odbourávání tuků a celulitidy

Laserová korektivní dermatologie

Laserová korektivní dermatologie

Laserová korektivní dermatologie a lékařské laserové depilace

Botulotoxin a dermální výplně Princess

Botulotoxin a dermální výplně Princess

Omlazení obličeje a vyhlazení vrásek pomocí Botulotoxinu a dermálních výplní


Jak na vrásky? Zkuste botulotoxin od centra estetické medicíny Esthetic Medical Praha!

Trápí vás vrásky v oblasti mezi obočím, na čele, kolem očí či u horního rtu? Pomoci vám může botulotoxin. Tento estetický zákrok provádí nespočet salonů a zkrášlovacích center. Vybírejte však opatrně a dbejte na to, aby vaše centrum estetické medicíny poskytovalo kvalitní služby. Profesionalitu vám poskytne Centrum Esthetic Medical v Praze.

Vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinu profesionálně provádí centrum estetické medicíny Esthetic Medical v Praze.

Vrásky vyhladí botulotoxin

Abychom mohli dokonale splnit každé vaše přání, držíme krok s nejnovějšími trendy na poli estetických technologií, naši lékaři mají odborná školení a k práci používají kvalitní nástroje. Můžeme vám tak zaručit skutečně profesionální přístup a skvěle odvedenou práci, se kterou budete jistě spokojeni. Pokud vás tedy trápí vrásky v obličeji, neváhejte a přijďte k nám. Estetický zákrok, při kterém se aplikuje botulotoxin, je nejbezpečnějším a nejčastěji prováděným zákrokem. Oblíbený je zejména pro svůj okamžitý efekt vyhlazení mimických vrásek, který přetrvává 3 až 6 měsíců.

Aplikace botulotoxinu profesionálně


Centrum estetické medicíny vyřeší kromě vrásek nejrůznější problémy

Kromě aplikace botulotoxinu poskytuje naše centrum estetické medicíny i další služby. Zabýváme se aplikací dermálních výplní Princess, Dermyal a Teosyal, které umožňují modelovat obličej a omladit jakoukoliv část těla. Pigmentové skvrny, vrásky, jizvy či bradavice a další odstraníme díky laserové korektivní dermatologii, s celulitidou si poradí estetická rázová vlna. Mezi naše další služby patří biostimulační laserová sprcha, která vám pomůže při alopecii, dále permanentní laserová depilace, lékařská kryolipolýza Proshock ICE, mezoterapie či dermatoskopie pigmentových projevů.

Centrum Esthetic Medical: ceník služeb
FIREMNÍ ČLÁNKY


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.

Vydáno 29.11.2016Vydáno 12.10.2016
74 Zhlédnutí
Topováno 12.10.2017