Intenzivní jazykové kurzy v Ostravě trochu jinak

Dělá vám problém naučit se anglicky? Začali jste už několikrát, ale nikdy jste se nedokázali dostat na požadovanou úroveň? Máte stále pochybnosti a nejasnosti v gramatice a potřebujete rozšířit slovní zásobu? Vyzkoušejte intenzivní jazykový kurz, který své klienty učí moderně, srozumitelně a hlavně efektivně.

Jazyková škola LITE - intenzivní jazykové kurzy

Správný intenzivní jazykový kurz posune vaše komunikační schopnosti

Ovládat jazyk neznamená jen znát nazpaměť všechna pravidla gramatiky. Nejdůležitějším předpokladem pro to, abyste se bez problémů domluvili, je znalost slovní zásoby a schopnost přirozené komunikace. A právě na tom stojí výuková metoda, kterou poznáte, navštívíte-li intenzivní jazykový kurz Jazykové školy LITE Ostrava.

Během kurzu se posluchači učí jazyku podle stejných principů, podle kterých se člověk učí své mateřštině. Základem je tedy hlavně komunikace. Praktické využívání jazyka tvoří až 80% kurzů. Celosvětové výzkumy ukázaly, že právě tímto způsobem se jazyk osvojí nejrychleji a nejlépe. Tento intenzivní jazykový kurz vám tedy přinese okamžité výsledky bez zbytečné námahy.

Intenzivní jazykové kurzy LITE mají řadu spokojených absolventů


Intenzivní jazykové kurzy, které vám opravdu pomohou

Jazyková škola LITE pořádá efektivní intenzivní jazykové kurzy pro všechny, kteří potřebují zlepšit angličtinu z jakýchkoli důvodů, ať už pracovních, studijních či osobních.

Díky procvičování konverzace v reálných situacích získáte následující dovednosti:

- osvojení přirozené komunikace v anglickém jazyce
- vypilování výslovnosti
- zlepšení gramatiky, ujasnění časů
- naučení často používaných frází

V dosažení těchto cílů vám budou pomáhat opravdoví odborníci, kteří si s takto postaveným způsobem výuky ví stoprocentně rady. Kvalitu a dobré výsledky dokazuje také řada mezinárodních ocenění, která Jazyková škola LITE obdržela. Pokud si chcete pouze vyzkoušet, jestli by vám tato učební metoda vyhovovala, můžete navštívit ukázkovou hodinu zdarma.

Nezačínejte s angličtinou stále od začátku. S Jazykovou školou LITE a jejími intenzivními jazykovými kurzy dojdete konečně do svého cíle!

Intenzivní jazykový kurz OstravaVydáno 12.10.2016
74 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit
Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ...

Kurzy angličtiny LITE – naučíme vás mluvit anglicky bez učebnic a nudné gramatiky

Kurzy angličtiny LITE – naučíme vás mluvit anglicky bez učebnic a nudné gramatiky
Učíte se anglicky již řadu let, ale stále jste v komunikaci nejistí? Bojíte se mluvit? Nebo jste úplný začátečník a hledáte skutečně účinné kurzy anglického jazyka? Zapomeňte na nudné biflování z učebnic a nic neříkající gramatické poučky a navštivte revoluční kurzy angličtiny v jazykové škole ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jazyková škola LITE
WEBOVÁ STRÁNKA
Jazyková škola LITE
www.lite.cz
Adresa

Adresa

Na Hradbách 16
Moravská Ostrava 702 00

ostrava@lite.cz
+420 773 590 282


Najdete nás také zde:

ARES
captcha