Špičková výroba malých a velkých firemních stojanů

Feroplast, s.r.o.

Špičková výroba malých a velkých firemních stojanů

Feroplast: drátěný program pro vaši prodejnu i kancelář

Vybavte si kancelář či prodejnu kvalitními drátěnými výrobky! Kompletní drátěný program je součástí výroby společnosti Feroplast, s.r.o.. Zabýváme se výrobou nejrůznějších firemních a propagačních stojanů, prodejních regálů a dalších prvků. V této oblasti je jedním z významných hráčů na trhu.

Koše i další drátěný program pro vybavení prodejny či kanceláře vyrábí firma Feroplast.

Drátěný program: koše, stojany i regály

Specializujeme se na takzvaný drátěný program. Jde o nepřeberné množství výrobků, jako jsou vzdušně působící a designově nestárnoucí koše, držáky, sítě, háčky, stojany nebo police. Díky nám si tak můžete vybavit prodejnu, kancelář nebo třeba propagační stánek vaší firmy.

Náš drátěný program vám umožní prezentovat propagační materiály nebo zboží díky drátěným stojanům a regálům. Vyrábíme také pokladní zóny, závěsné mříže či kontejnery.

Koše a další drátěný program


Drátěný program na míru vašim potřebám

Máte přesnou představu, jak by mělo vaše vybavení vypadat? Obraťte se na nás. Drátěný program rádi uzpůsobíme vašemu přání a specifickým požadavkům na design, technické řešení nebo inovativnost. Můžeme také vypracovat několik návrhů, ze kterých si vyberete ten nejlépe splňující vaše požadavky na estetiku, užitnou hodnotu i cenu.

Máme za sebou dlouholeté zkušenosti, které jsou zárukou designově povedeného, ale hlavně funkčního výrobku. Důkazem toho jsou zakázky, které jsme opakovaně prováděli pro velké prodejní řetězce i nadnárodní společnosti.

Vybavení prodejen dle vašich požadavkůVydáno 12.10.2016
406 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast
Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Feroplast, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Feroplast, s.r.o.
www.feroplast.cz
Adresa

Adresa

Sokolohradská 1676
Chotěboř 583 01

feroplast@feroplast.cz
+420 569 626 607


Najdete nás také zde:

ARES
captcha