Distribuce ekologických rakví Praha – estetický vzhled, imitace dřeva

KOMES, spol. s r.o. Výroba ekologických rakví Praha

Distribuce ekologických rakví Praha – estetický vzhled, imitace dřeva

KOMES, spol. s r.o.
Výroba ekologických rakví PrahaEkologické rakve šetří životní prostředí a jsou k nerozeznání od dřevěných

Rozloučit se svým blízkým zemřelým a zajistit mu důstojný pohřeb je povinností každého z nás. Během pohřbu je nejviditelnějším prvkem bezpochyby rakev, ve které je zemřelý uložen. Na trhu je k dispozici řada standardních dřevěných rakví, trend v oblasti pohřebnictví se však ubírá jiným směrem. Díky ekologickým rakvím se v ČR ročně ušetří až 40 hektarů lesa, což je nezanedbatelné číslo. Pozůstalí tak svého bližního pohřbí s hřejivým pocitem, že udělali to nejlepší pro něj, ale i pro přírodu, která nás obklopuje.

ekologické rakve

Výroba rakví, které šetří lesy

S výrobou ekologických rakví přišla společnost Komes, s.r.o. již před více než 23 lety. Dnes spolupracuje s řadou pohřebních služeb po celé České republice. Ekologické rakve jsou vyrobeny z částečně recyklovaného materiálu, díky kterému se při jejich výrobě ušetří opravdu velké množství dřeva.

Při výrobě rakví využívá společnost pevnou 5vrstvou lepenku, vodonepropustné vrstvy, výztužné vrstvy a důmyslnou dřevěnou konstrukci, díky čemuž rakve vynikají svou pevností a stabilitou. Další předností ekologické rakve je snadná manipulace. Standardně se váha rakve pohybuje kolem 10 až 12 kilogramů, dřevěné rakve mohou vážit i třikrát více.

Výroba a prodej ekologických rakví


Ekologické rakve – na pohled nepoznáte, že nejsou ze dřeva

Ačkoliv se při výrobě ekologických rakví nepoužívá masivní dřevo, díky povrchové úpravě tyto rakve na pohled rozeznáte od dřevěných jen stěží. Kvalitní povrchová úprava a důraz na estetickou stránku jsou hlavními požadavky při výrobě rakví tohoto typu. V současné době je v nabídce společnosti Komes, s.r.o. více než 40 variant rakví v různých barvách i s různorodými variantami zdobení. Pozůstalí se tak rozhodnout podle svých preferencí a mají-li specifické požadavky, ekologická rakev jim bude vyrobena podle jejich přání.

Výrobou ekologických rakví se ročně ušetří až 40 ha lesa


Ekologické rakve šetří přírodní zdroje

Je třeba si uvědomit, že hlavním důvodem pořízení rakve tohoto typu není finanční úspora, nýbrž souznění s přírodou. Kvůli desítkám minut, kdy je rakev vystavena očím pozůstalých, se spotřebuje spousta dřeva, což je velmi neekologické a nešetrné k prostředí. Pokud i vy souzníte s přírodou, hlavní přednost ekologických rakví jistě vnímáte.

Spousta pohřebních služeb v ČR běžně komunikuje přímo s výrobcem rakví Komes, s.r.o. a zprostředkovává jejich zajištění. Postarejte se o to, aby vaši blízcí zemřelí spočinuli v rakvi, která skvěle vypadá, ale rovněž souzní s přírodou, ať už je vystavena při obřadu, uložena v půdě nebo zpopelněna. Patříte-li mezi pozůstalé, kontaktujte pohřební službu a zeptejte se, nabízí-li i oni ekologické rakve zmiňovaného výrobce.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.komes-raq.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba ekologických rakví

Výroba ekologických rakví

Je těžké vyrovnat se s bolestnou ztrátou blízké osoby. Každý pohřeb doprovází nepopsatelný smutek v srdcích příbuzných, rodinných příslušníků, přátel a dalších blízkých. Berte život z té lepší stránky. Firma KOMES spol. s.r.o., vyrábí ekologické rakve různých typů i druhů. Základem je kvalitní rakev, která je vyrobena podle zákonných předpisů.

Vydáno 19.03.2018
Cena i parametry ekologické rakve vás příjemně překvapí

Cena i parametry ekologické rakve vás příjemně překvapí

Výroba rakví z ekologických materiálů přispívá k šetření životního prostředí. Ekologické rakve jsou totiž zhotovovány z materiálů, které jsou nezávadné, lehce rozložitelné a cenově velmi dostupné. Není potřeba mít ani obavy, že uložit svého blízkého do rakve z recyklovaného materiálu je nedůstojné. Ekologické rakve jsou díky moderním technologiím a postupům na první pohled od těch klasických k nerozeznání. Mají však řadu výhod.

Vydáno 08.04.2017
Ekologické rakve splňují všechny potřebné požadavky, nabízí ale i něco navíc

Ekologické rakve splňují všechny potřebné požadavky, nabízí ale i něco navíc

Výběr rakve je většinou spojen se smutkem a nepříjemnými životními okamžiky. Přesto je to věc, na které si pozůstalí dávají velmi záležet. Atributů, které hrají při výběru rakve je přitom hned několik. Důležitý je vzhled a velikost rakve, ale i její cena. Ve společnosti KOMES na tyto věci nezapomínáme, přidáváme ale i další proměnnou, na kterou je dle našeho názoru důležité myslet – ekologii. Zákazníkům totiž nabízíme unikátní ekologické rakve, které splňují všechny potřebné parametry a navíc chrání životní prostředí.

Vydáno 02.03.2016Vydáno 08.12.2016
651 Zhlédnutí
Topováno 28.08.2017