Výroba a servis dřevařských strojů pro zpracování pilařských výřezů

Společnost Binter DS s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti výroby a servisu dřevařských strojů, které slouží ke zpracování pilařských výřezů. Dřevařským dílnám a pilám zajišťuje dodávku klasických dvouetážových rámových pil, dále kotoučových pil (rozmítacích, omítacích i zkracovacích) a dalších strojů. Zajišťuje také jejich servis a opravu a výrobu doplňkové mechanizace pro malé a střední provozy.

Binter DS - dřevařské stroje

Prodej a oprava dřevařské technologie

V portfoliu produktů společnosti naleznete celou řadu výrobků, které nachází své uplatnění v dřevařských a pilařských provozech. Kromě zmíněných rámových a kotoučových pil zajišťuje výrobu štípacích strojů, ostřiček pro ostření kotoučů se slinutými karbidy, automatických ostřiček pilových listů OPL či prizmovacích pil.

Prodej a opravy dřevařské technologie, náhradní díly a kovoobrábění


Dřevařské stroje: Náhradní díly pro katry a brusky

Společnost zajišťuje rovněž plný servis při nákupu náhradních dílů ke katrům a bruskám. Svým klientům radí, jak při nákupu dílu ušetřit a vybrat ideální tovar. Veškeré díly firma Binter DS sama vyrábí, díky čemuž jsou dostupné za nejnižší ceny na trhu a ve vysoké kvalitě. Veškeré díly jsou samozřejmě nabízeny s odpovídající zárukou.

Výroba výrobků a polotovarů z hliníku, oceli i litiny


Kovoobrábění

Kromě tradičních produktů poskytuje firma i obrábění kovů. Na žádost klienta vytvoří výrobky a polotovary z hliníku, oceli i litiny. Disponuje veškerým technologickým vybavením, které je ke kovoobrábění potřeba, od soustružení přes vrtání až po frézování či hoblování.

Díky vysoké kvalitě výroby a silnému technologickému zázemí je společnost schopna uskutečnit takřka jakoukoliv zakázku pro potřeby dřevařských a pilařských podniků, rovněž i služby v oblasti kovoobrábění. Ať už potřebujete novou pilu, brusku či ostřičku, náhradní díly či polotovar z kovu, obraťte se přímo na Binter DS.Vydáno 14.10.2016
363 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.

Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.
Vyrábí klasické dvouetážové litinové rámové pily (katry), omítací, rozmítací a zkracovací kotoučové pily, prizmování kotoučové pily na zpracování agregátní hmoty, ostřičky pilových lisů, pásů a kotoučů včetně SK. Rádi vyrobíme i doplňkovou mechanizaci pro malé a střední pilařské provozy.

Dřevařské stroje – výroba, prodej i servis pro rámové pily i brusky OPL

Dřevařské stroje – výroba, prodej i servis pro rámové pily i brusky OPL
Neexistuje dřevařský provoz, který by fungoval bez kvalitní profesionální dřevařské techniky. Společnost BINTER DS s.r.o. se zabývá pilařskou výrobou a prodejem dřevařských strojů (rozmítací i rámové pily, brusky OPL ad.). Kromě prodeje nové dřevařské technologie poskytuje služby v oblasti servisu ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Binter DS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Binter DS s.r.o.
www.drevarske-stroje.cz
Adresa

Adresa

Žitná 527
Trutnov - Poříčí 541 03

ibinter@seznam.cz
+420 604 237 429


Najdete nás také zde:

ARES
captcha