Binter DS s.r.o.Výroba a servis dřevařských strojů pro zpracování pilařských výřezů

Společnost Binter DS s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti výroby a servisu dřevařských strojů, které slouží ke zpracování pilařských výřezů. Dřevařským dílnám a pilám zajišťuje dodávku klasických dvouetážových rámových pil, dále kotoučových pil (rozmítacích, omítacích i zkracovacích) a dalších strojů. Zajišťuje také jejich servis a opravu a výrobu doplňkové mechanizace pro malé a střední provozy.

Binter DS - dřevařské stroje

Prodej a oprava dřevařské technologie

V portfoliu produktů společnosti naleznete celou řadu výrobků, které nachází své uplatnění v dřevařských a pilařských provozech. Kromě zmíněných rámových a kotoučových pil zajišťuje výrobu štípacích strojů, ostřiček pro ostření kotoučů se slinutými karbidy, automatických ostřiček pilových listů OPL či prizmovacích pil.

Prodej a opravy dřevařské technologie, náhradní díly a kovoobrábění


Dřevařské stroje: Náhradní díly pro katry a brusky

Společnost zajišťuje rovněž plný servis při nákupu náhradních dílů ke katrům a bruskám. Svým klientům radí, jak při nákupu dílu ušetřit a vybrat ideální tovar. Veškeré díly firma Binter DS sama vyrábí, díky čemuž jsou dostupné za nejnižší ceny na trhu a ve vysoké kvalitě. Veškeré díly jsou samozřejmě nabízeny s odpovídající zárukou.

Výroba výrobků a polotovarů z hliníku, oceli i litiny


Kovoobrábění

Kromě tradičních produktů poskytuje firma i obrábění kovů. Na žádost klienta vytvoří výrobky a polotovary z hliníku, oceli i litiny. Disponuje veškerým technologickým vybavením, které je ke kovoobrábění potřeba, od soustružení přes vrtání až po frézování či hoblování.

Díky vysoké kvalitě výroby a silnému technologickému zázemí je společnost schopna uskutečnit takřka jakoukoliv zakázku pro potřeby dřevařských a pilařských podniků, rovněž i služby v oblasti kovoobrábění. Ať už potřebujete novou pilu, brusku či ostřičku, náhradní díly či polotovar z kovu, obraťte se přímo na Binter DS.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.

Dřevařské stroje firmy Binter DS s.r.o.

Vyrábí klasické dvouetážové litinové rámové pily (katry), omítací, rozmítací a zkracovací kotoučové pily, prizmování kotoučové pily na zpracování agregátní hmoty, ostřičky pilových lisů, pásů a kotoučů včetně SK. Rádi vyrobíme i doplňkovou mechanizaci pro malé a střední pilařské provozy.

Vydáno 15.09.2017
Dřevařské stroje – výroba, prodej i servis pro rámové pily i brusky OPL

Dřevařské stroje – výroba, prodej i servis pro rámové pily i brusky OPL

Neexistuje dřevařský provoz, který by fungoval bez kvalitní profesionální dřevařské techniky. Společnost BINTER DS s.r.o. se zabývá pilařskou výrobou a prodejem dřevařských strojů (rozmítací i rámové pily, brusky OPL ad.). Kromě prodeje nové dřevařské technologie poskytuje služby v oblasti servisu a oprav starších strojů.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 14.10.2016
231 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017