Speciální nástavby vozidel – pro výstavy, banky, rozvoz potravin i motosport

Automobily nemusí sloužit pouze k přepravě osob. Důkazem toho je společnost Cargo Design, zabývající se vývojem a výrobou nástaveb vozidel různého druhu. Kromě otevřených i plachtových valníkových nástaveb realizuje výrobu speciálních nástaveb, nacházejících své uplatnění v mnoha oblastech. Tyto speciální nástavby jsou určené pro prodej, rozvoz, prezentaci, terénní provoz i bydlení.

CARGO DESIGN - nástavby vozidel

Mobilní banky, prodejní stánky i výstavní přívěsy

Do kategorie speciálních nástaveb vozidel patří mobilní banky, které využívají bankovní společnosti při mnohých outdoorových akcích, ať už jde o sebeprezentaci či zajištění bankovních služeb na festivalech a kulturních akcích. Mobilní banky jsou zabezpečené a upravené tak, aby mohly obsahovat i bankomat.

Prodejní stánky jsou vyhledávanou nástavbou, často realizovanou jako přívěs. Výhoda spočívá ve snadné manipulaci, díky čemuž je prodej jakéhokoliv sortimentu flexibilní a dynamický. Společnost Cargo Design navrhuje a vytváří i výstavní přívěsy, které plní reprezentativní funkci a pomáhá klientům zaujmout a upoutat na různých typech výstav a veletrhů.

Speciální vozidla z dílny společnosti Cargo Design


Vojenská a záchranná technika, expediční nástavby vozidel

Specifickou oblastí speciálních nástaveb vozidel je technika vojenská, záchranná a expediční. Společnosti Cargo Design spolupracuje s řadou záchranných sborů a realizuje přestavbu a výrobu nástaveb hasičských automobilů, vojenských vozidel či výrobu záchranářských přívěsů. V minulosti rovněž realizovala úpravu zásahového vozidla pro pyrotechniky. Vedle této techniky pak stojí nástavba speciálního expedičního vozidla, určeného do nejnáročnějších podmínek.

Nástavby pro vojenské a záchranné účely, prodej, prezentaci i bydlení


Další oblasti použití nástaveb vozidel

V portfoliu produktů společnosti najdete celou řadu specifických oblastí, ve které se speciální nástavby používají. Kromě zmíněných jde např. o realizaci speciálních obytných vozů, TV přenosových vozidel, odtahové techniky či přívěsů pro odchyt zvířat. Samozřejmostí je návrh a výroba valníkových a skříňových nástaveb.Vydáno 19.10.2016
318 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CARGO DESIGN Ing. Vít Škrobánek
WEBOVÁ STRÁNKA
CARGO DESIGN
www.cargodesign.cz
Adresa

Adresa

Palhanecká 16
Opava 747 07

opava@cargodesign.cz
+420 553 625 563


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha