HB beton, s.r.o.
Betonové výrobky vysoké kvality pořídíte u firmy HB beton

Betonové rošty do stájí pro prasata i skot, dlažby, stropní desky, skruže, silážní jámy a další betonové výrobky. To vše vyrábí a dodává firma HB beton s.r.o. se sídlem v Jindřichově Hradci. Na trhu působíme od roku 1991 a své produkty dodáváme jak v tuzemsku, tak i po celé Evropské unii.

Betonové hrazení a další betonové výrobky

Beton a kvalitní výrobky z něj

Potřebujete kvalitní betonové výrobky? Pak se obraťte na firmu HB beton, která kvalitě svých produktů věnuje maximální pozornost. Máme zavedený systém řízení jakosti a všechny naše výrobky jsou na trh uváděny v souladu se zákonem. Jejich kvalitu sleduje český i německé zkušební ústav.

Náš široký sortiment zahrnuje nejrůznější výrobky. Pořídíte u nás betonové skruže, překlady, obrubníky, dlažby, stropní desky i silniční panely, ale také mnohé další.

HB beton: beton a betonové výrobky


Betonové rošty do stájí i v atypickém provedení

Specializujeme se zejména na betonové rošty do stájí. Při jejich projektování a výrobě plně respektujeme požadavky zootechniků a využíváme samozřejmě také nejnovější poznatky z vědy a výzkumu. Naše betonové rošty do stájí tak mají vysokou samočistící schopnost, nepoškozují nohy zvířat a suché povrchy roštů omezují možnost infekcí.

Zaručujeme také vysokou přesnost provedení a dlouholetou životnost našich výrobků. Optimálně volené rozměry roštů navíc zabezpečují snadnou manipulaci při pokládce. Rošty vyrábíme v délkách po 10 cm, ale na objednávku vyrobíme i jiný rozměr, po dohodě se zákazníkem vyrábíme také atypické rošty.

Betonové rošty do stájí
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prvotřídní betonová dlažba i betonové skruže od firmy HB Beton

Prvotřídní betonová dlažba i betonové skruže od firmy HB Beton

Stavíte si vlastní studnu a potřebujete betonové skruže? Nebo vás zaujala betonová dlažba a chcete pomocí ní zkrášlit okolí vašeho domu? V těchto a mnoha jiných dalších případech je tu pro vás firma HB Beton z Jindřichova Hradce, která se už téměř 25 let zabývá výrobou a prodejem různých produktů z betonu.

Vydáno 13.01.2016Vydáno 20.10.2016
379 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2019

Betonové rošty do stájí

Betonové rošty do stájí

Kvalitní betonové rošty jako podlahy do stájí pro skot a prasata

Zámková dlažba

Zámková dlažba

Betonová zámková dlažba pro dláždění chodníků a parkovacích ploch

Transportbeton a výrobky z betonu

Transportbeton a výrobky z betonu

Transportbeton – potěrový, konstrukční, silniční, výrobky z betonu