Soukromá slévárna a strojírna zajistí modely z mnoha materiálů

Potřebujete vyrobit odlitky či modely ze dřeva, hliníku, polystyrenu, umělých hmot a dalších materiálů? Společnost TSS vám pomůže. Tato soukromá slévárna a strojírna disponuje moderním vybavením, obráběcím centrem pro úpravu produktů a modelárnou. Firma se zaměřuje i na kovovýrobu.

Slévárna a strojírna společnosti TSS - kusová i sériová výroba

Slévárna zhotoví odlitky z mnoha materiálů

Společnost TSS je schopná vyrobit odlitky pro zemědělský, automobilový i potravinářský průmysl, a to jak ručním, tak strojovým formováním. Slévárna pracuje především s šedou litinou jakosti EN GJL 150-300, ale i s dalšími materiály, jako je hliník, bronz, ocelolitina či tvárná litina. Výsledkem mohou být odlitky na polystyrenové modely, pro obráběcí stroje, odlitky z litinových skříní převodovek, čerpadel a další.

Slévárna a strojírna TSS


Strojírna pro úpravu produktů a výrobu modelů

Moderně vybavená strojírna se zaměřuje na zakázkovou výrobu strojních zařízení a přípravků. Společnost zajišťuje také úpravu odlitků a produktů, jako jejich broušení, tryskání, základování, žíhání, lakování a další povrchové úpravy. Firma disponuje také deseti centry pro CNC obrábění různých materiálů. Možné je zhotovit modely ze dřeva, hliníku, polystyrenu, plastických hmot, železa, oceli, šedé litiny, tvárné litiny a nerezu.

Dále firma TSS zajišťuje kovovýrobu z železných i neželezných kovů. Zde můžete získat například díly na svařování, soustružení, broušení či frézování.

Slévárna a strojírna TSS má za sebou mnoho úspěšných zakázekVydáno 20.10.2016
203 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Slévárna TSS

Slévárna TSS
Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TSS, spol. s r. o. Třebechovická slévárna a strojírna
WEBOVÁ STRÁNKA
TSS, spol. s r. o.
www.tsssro.cz
Adresa

Adresa

Za tratí 496
Třebechovice pod Orebem 503 46

info@tsssro.cz
+420 495 592 211


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha