Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha
Patentová kancelář, licenční smlouvy,  technické rešerše

Patentová kancelář, licenční smlouvy, technické rešerše

Komplexní služby patentové kanceláře pro tuzemsko i zahraničí

Služby v oblasti ochranných známek, známkové rešerše

Služby v oblasti ochranných známek, známkové rešerše

Komplexní proces známkové ochrany, známkové rešerše

Ochrana proti výrobkovému pirátství, advokátní služby

Ochrana proti výrobkovému pirátství, advokátní služby

Ochrana proti výrobkovému pirátství, služby advokátní kancelářeVydáno 20.10.2016
516 Zhlédnutí
Topováno 16.06.2017

Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann

Patentová kancelář chrání vaše duševní vlastnictví

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann zajišťuje zodpovědně a podle veškerých platných předpisů patenty na vynálezy: dále ochranu na - užitné a průmyslové vzory - topografie polovodičových výrobků - ochranné známky Součástí služeb jsou i důkladné patentové i známkové rešerše. Klientům radíme i ve všech otázkách z oblasti autorského a soutěžního práva, v případě problémů nabízíme řešení i co se týče práva soukromého a veřejného. Zaměstnáváme pouze skutečné a zkušené odborníky, díky čemuž jsou všechny zakázky zhotovovány v co možná nejkratších termínech a především zodpovědně, bez problémů a podle představ klienta.

Spolehlivá patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann


Patenty i ochranné známky můžete získat bez starostí

U kanceláře Rott, Růžička & Guttmann je žádost o ochranné známky a patenty relativně jednoduchou záležitostí. Pod odborným vedením probíhá celý proces od podání přihlášky, vedení řízení, zápis až po sledování platnosti ochranné známky a její obnovu a udržování patentů v platnosti. Komunikujeme nejen v češtině ale i v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině, japonštině a slovenštině. Klientům také doporučujeme nejvhodnější strategie vzhledem k situaci na trhu a možnostem zaměnitelnosti ochranných známek.

Patentová kancelář Rott, Růžička &Guttmann - služby