PIPEMONT s.r.o.Projektování v oblasti tepelné energetiky, ústředního vytápění, zdravotně technických instalací a plynoinstalací

Potřebujete zajistit kompletní realizaci projektu v oblasti tepelné energetiky, ústředního vytápění, zdravotně technických instalací či plynoinstalací? Společnost PIPEMONT s.r.o. se zabývá právě projektováním v oblasti tepelné energetiky, navazuje na bohaté zkušenosti z návrhu, projektování a realizace velkých investičních celků.

PIPEMONT - tepelná energetika

Energetika od projektu po servis

Filozofie společnosti spočívá především v individuálním přístupu k jednotlivým klientům a také v poskytování komplexních služeb. Proto v oblasti tepelné energetiky zajistí jak přípravu projektu včetně bezplatného poradenství, tak vypracování všech stupňů projektové dokumentace.

Po vypracování projektu se postará o dodávku a montáž materiálu od renomovaných výrobců, ať už půjde o plynoinstalace či ústřední topení. Po dokončení projektu je samozřejmostí záruční i pozáruční servis zařízení.

Kompletní realizace projektů v oblasti tepelné energetiky


Hlavní oblasti činnosti v oblasti tepelné energetiky

Společnost PIPEMONT s.r.o. poskytuje služby v několika různých oblastech, spadajících do tepelné energetiky. Zajišťuje např. projektovou činnost v oboru TZB, od ústředního topení přes plynoinstalace až po zdravotně technické instalace a průmyslovou energetiku.

Dále se zabývá realizací energetických celků (kotelen, výměníkových předávacích stanic), zdravotně technických instalací (splaškových kanalizací, rozvodů požárních vodovodů ad.), průmyslových plynovodů, topných systémů či ocelových konstrukcí ve stavebnictví.

Projektování ústředního vytápění, plynoinstalací či zdravotně technických instalací

Vydáno 24.10.2016
84 Zhlédnutí
Topováno 12.05.2017