Repas Robousy s.r.o
Čerpadla JičínKvalitní a odolná čerpadla prodává a opravuje firma Jiří Palička - REPAS Robousy

K zásobování vodou, jejímu přečerpávání, napouštění či odvodňování jsou potřeba kvalitní a odolná čerpadla. Přesně taková dodává firma Jiří Palička - REPAS Robousy, která se na prodej a opravy čerpací techniky specializuje již od roku 1995. Působíme v regionu Jičínského okresu a okolí, najdete nás v Robousích. Čerpadla i potřebné příslušenství dodáváme jak do domácností, tak i do průmyslových podniků a pro vodohospodářské správy.

Jiří Palička - REPAS Robousy čerpadla

Čerpadla všech druhů od osvědčených výrobců

V našem širokém sortimentu naleznete bazénová, kalová, ponorná, oběhová, odstředivá a další čerpadla. Zkrátka u nás pořídíte čerpadla pro dům a zahradu, domácí vodárny, ale i průmyslová čerpadla, dále vodárenské čerpací stanice, samonasávací čerpadla a jejich agregace nebo čerpadla pro čerpání hořlavin a mnohé další.

Námi dodávaná čerpadla pochází od renomovaných a osvědčených výrobců. Máme tak pro vás čerpadla značek SIGMA, PEDROLLO, SVA, CVX a další. Díky tomu vám můžeme zaručit kvalitu, odolnost a bezproblémovou funkčnost čerpadel, která si u nás pořídíte.

Kvalitní čerpadla online


Čerpadla – prodej, servis a opravy

Pořídíte u nás také příslušenství pro čerpadla, jako jsou spojky, vsuvky a redukce, dále ruční pumpy, náhradní zdroje k čerpadlům a tlakové nádoby. K dispozici máme také veškeré náhradní díly. Kromě prodeje zajistíme montáž čerpadel a jejich uvedení do provozu. Čerpadla všech typů také servisujeme a případně provádíme generální opravy. Rovněž poskytujeme poradenství.

Ať už potřebujete čerpadlo k sobě domů nebo naopak do velkého průmyslového podniku, obraťte se na nás.

Jiří Palička - REPAS Robousy: čerpadla všech typů
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín

Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín

Péče o vozidlo osobní, nákladní, dodávkové nebo třeba traktor, vyžaduje kvalitní a odborné provedení, aby byla zajištěna bezpečnost, dodržené veškeré normy a pravidla a vozidlo jste si mohli užívat další řadu měsíců a let. Zajisté proto uvítáte po ruce kvalitní autoservis a pneuservis, který zajistí vše od A do Z a vy budete mít po starostech. Jako třeba náš pneuservis a autoservis Jiří Palička-REPAS Robousy.

Vydáno 26.09.2017Vydáno 21.10.2016
193 Zhlédnutí
Topováno 14.02.2018