Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost

Společnost BERAN JIŘÍ autotransport působí na trhu již více než 25 let. Ačkoliv se v začátcích firma zaměřovala převážně na vnitrostátní dopravu, díky velké poptávce klientů rozšířila své služby i o mezinárodní dopravu. Dnes patří k významným společnostem v této oblasti, disponuje rozsáhlým vozovým parkem, vlastními skladovacími prostory s manipulační technikou i velkým počtem profesionálních zaměstnanců.

Mezinárodní autodoprava BERAN JIŘÍ

Zaměření mezinárodní dopravy

V současné době se společnost zaměřuje především na přepravy do Španělska, Portugalska, Francie a Anglie. Do těchto míst realizuje přepravu celovozových i částečných nákladů.

Přeprava společností BERAN JIŘÍ je operativní a rychlá, a to především z důvodu, že využívá vlastní vozový park s denními odjezdy do jednotlivých destinací.

Rychlá, pružná a operativní mezinárodní doprava s vlastními skladovacími prostory


Vozový park pro mezinárodní dopravu

Vozový park firmy je přizpůsoben tak, aby umožňoval pružnou reakci na momentální požadavky klientů. Díky tomu je možné přepravit sortiment v různém množství, hmotnosti i velikosti. Ve vozovém parku se v současnosti nachází tandemová souprava, návěsová souprava, Frigo souprava, ale také plachtová či skříňová dodávka.

Mezinárodní doprava do Španělska, Francie, Portugalska i Anglie


Uskladnění zboží

V roce 2011 byla dokončena rekonstrukce vlastní skladovací haly, kterou mohou klienti využít pro uskladnění přepravovaného zboží. Hala dnes poskytuje 900 m2 skladovacích ploch. Samozřejmostí je vybavení vlastní manipulační technikou s nosností 5 tun.

Potřebujete-li zajistit mezinárodní dopravu do výše uvedených destinací, BERAN JIŘÍ je ideální volbou. Díky mnohaletým zkušenostem a řadou profesionálních řidičů bude přeprava zorganizována pružně a zajištěna ve smluveném termínu.Vydáno 24.10.2016
421 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej a servis přívěsů různých řad

Prodej a servis přívěsů různých řad
Když dojde na stěhování, převážení nebo realizaci dalších záležitostí, tak vzniká spousta starostí s odvozem a vše se do vašeho osobního či jiného vozidla nevejde. Aby tyto záležitosti byly co nejjednodušší, tak by to chtělo kvalitní přívěs. A pokud jej ještě nemáte a ani nevíte, jaký by byl vhodný ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BERAN JIŘÍ s.r.o. Mezinárodní kamionová autodoprava
WEBOVÁ STRÁNKA
BERAN JIŘÍ s.r.o.
www.abberan.cz
Adresa

Adresa

Pod Viaduktem 55
Trutnov - Libeč 541 01

spedition@abberan.cz
+420 499 892 103


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha