Laboratorní a zdravotnická technika
Opting servis - Luboš ŠevčíkOperační svítidla a vyšetřovací lampy s kvalitním LED osvětlením

Ve zdravotnických zařízeních je správné a silné světlo zapotřebí více, než kde jinde. Spolehlivá operační svítidla a vyšetřovací lampy jsou důležité jak při náročných zákrocích, tak při běžných vyšetřeních. Kvalitní LED osvětlení pro lékařskou praxi dodává společnost OPTING servis.

Laboratorní a zdravotnická technika - LED osvětlení

Výkonné LED osvětlení v různých provedeních

Ať už jde o běžné vyšetřovací lampy nebo přímo o operační svítidla, je pro pohodlnou manipulaci a práci velmi důležitá konstrukce těchto zařízení. LED osvětlení od společnosti OPTING servis je proto konstruováno právě tak, aby bylo pro potřeby lékařů a operatérů co nejoptimálnější. Podstavec, stojan i ramena svítidel a lamp jsou vyráběny z ocelových nerezových lakovaných profilů.

Operační svítidla a vyšetřovací lampy jsou zhotovovány ve čtyřech variantách:

- stojanová – pojízdná na kolečkách (výška 176 cm – možno i výškově nastavitelný model, délka otočného a výkyvného teleskopu 70 cm)
- nástěnná se spodním upevněním (50 cm ramena, 70 cm teleskop)
- nástěnná s horním upevněním (50 cm ramena, 70 cm teleskop)
- stropní (50 cm ramena, 70 cm teleskop)

Vybírejte z operačního a vyšetřovacího LED osvětlení


Operační svítidla a vyšetřovací lampy i pro náročné lékaře

Aby byla operační svítidla využitelná pro co nejširší okruh činností, vyrábějí se v několika verzích. Variabilní je například počet osvětlovacích hlavic lampy. Možná je buďto jedna hlavice s jedním vypínačem, dvě hlavice s vypínačem na každé z nich či tři hlavice s třemi vypínači. Také počet ramen může být různý podle potřeb konkrétního provozu.

Pro vyhovující světelné podmínky v každé situaci je součástí operačních a vyšetřovacích lamp také regulátor intenzity osvětlení. Další výhodou LED osvětlení firmy OPTING servis je jeho velice příjemná cena.

OPTING servis – operační svítidla a vyšetřovací lampy
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vojtův rehabilitační stůl

Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.

Vydáno 01.11.2017
Vybavte si ordinaci či laboratoř. Nabízíme vizitový vozík, hrazdičky i další přístroje a pomůcky

Vybavte si ordinaci či laboratoř. Nabízíme vizitový vozík, hrazdičky i další přístroje a pomůcky

Bez čeho se neobejde žádné zdravotnické zařízení či laboratoř? Bez kvalifikovaného personálu? Jistě, stejně důležité je ale kvalitní a funkční vybavení. Dodává ho firma OPTING servis. Již od roku 1990 dodáváme nejrůznější zdravotnickou a laboratorní techniku nejen do nemocnic a ordinací, ale také do dalších odborných laboratoří v Česku i na Slovensku.

Vydáno 14.01.2015Vydáno 24.10.2016
303 Zhlédnutí
Topováno 05.09.2017