Školení personálu a certifikace podle normy SCC/SCP

Certifikát bezpečnosti SCC/SCP je velmi důležitý především pro dodavatele, působící v oblastech petrochemie, dopravy, infrastruktury či dodávek technologických celků. Spolupracujete-li s investory z Holandska a německy hovořících zemí, tuto certifikaci budete s největší pravděpodobností potřebovat.

Školení personálu a certifikace SCC/SCP - DEKRA a.s.

Certifikace SCC/SCP

V současné době působí na českém trhu jen několik společností, které zajišťují profesionální školení personálu a udělení tohoto certifikátu. Jednou z nich je DEKRA Certification s.r.o., která své služby poskytuje řadu let a kromě různých typů ISO certifikace nabízí právě školení a udělení certifikátu normy SCC/SCP.

Certifikát SCC (Safety Checklist for Contractors) zajišťuje dodavatelům důvěryhodnost a garantuje jejich kompetentnost. Je významným osvědčením o tom, že společnosti, které certifikát vlastní, disponují kvalifikovaným personálem a systémem řízením bezpečnosti na vysoké úrovni. Certifikace tohoto typu je důležitá pro prevenci nehod a mimořádných událostí v odvětvích s vysokými riziky.

Certifikace na dodavatele s certifikátem bezpečnosti SCC/SCP


Proškolení personálu – důležitá součást certifikace SCC/SCP

Součástí udělení zmiňovaného certifikátu je také proškolení samotných pracovníků, kteří nebezpečné práce provádějí. Společnosti DEKRA Certification s.r.o. má bohaté zkušenosti se zajišťováním školení personálu podle různých norem včetně SCC/SCP. Cílem školení a seminářů je poskytnutí neustálého vzdělávání s možností rozšíření znalostí a zvýšení kvalifikace.

Nejste si jisti, potřebujete-li právě pro vaši oblast podnikání certifikaci SCC/SCP? Kontaktujte firmu DEKRA Certification, která odborně posoudí, zda vaše provozní činnost vyžaduje certifikaci. V případě zájmu pak zajistí její provedení i samotné školení personálu.

Přihláška na školení SCC


Více informací naleznete na našich stránkách  https://dekra.cz/kontakt/

Vydáno 03.11.2016
392 Zhlédnutí
Topováno 25.07.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification

Audity a certifikace od společnosti s celosvětovou působností DEKRA Certification
Auditorské a certifikační služby z oblastí oblasti techniky, bezpečnosti, životního prostředí a zdraví pro Vás zajistí společnost DEKRA Certification - přední světový poskytovatel těchto služeb. Její zkušenosti se vztahují na systémy řízení, jakož i testování a inspekci. Dále nabízí personální ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu
WEBOVÁ STRÁNKA
DEKRA CZ a.s. Certifikace systémů managementu
dekra.cz
Adresa

Adresa

Türkova 1001/9
Praha 4 - Chodov 149 00

certifikace.cz@dekra.com
+420 277 009 902


Najdete nás také zde:

ARES
captcha