Klimatizace, která umí i topit? Klimatizace NORDline AUS

V horkých letních dnech vám klimatizace příjemně ochlazuje domov či kancelář. Ale co v zimě? Klimatizace NORDline AUS s invertorem umí nejen chladit, ale i topit! Neslevujte ze svého pohodlí a užijte si i chladné a sychravé dny v příjemně teplém prostředí díky klimatizaci české společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Klimatizace NORDline

Klimatizace NORDline chladí i topí

Klimatizace, která vás v horkých dnech ochladí a v zimě naopak dodá vašemu domovu potřebné teplo. To je klimatizace NORDline AUS, která zajišťuje možnost chlazení a vytápění i při venkovní teplotě -15 °C. Nástěnné klimatizační jednotky jsou vybavené invertorem, takže dokáží plynule přizpůsobit výkon požadovaným podmínkám, a to při úspoře energie.

Potřebujete další důvody, proč si vybrat naši klimatizaci? Dvoudílné klimatizační jednotky mají dokonalý elegantní design, pořídit je můžete v černém nebo stříbrném provedení. Hodí se tak do každé domácnosti i kanceláře. Navíc je klimatizace NORDline extrémně tichá.

Tichá a elegantní klimatizace NORDline umí i vytápět


Funkce klimatizace NORDline vás potěší

Kromě chlazení a vytápění vás jistě zaujmou další funkce naší klimatizace. Spánkový režim například pomáhá dosáhnout pro uživatele co nejpohodlnější teploty a zároveň spoří energii. Klimatizace dokonce díky funkci autodiagnostika umí odhalit chyby, o kterých informuje na LED displeji, následně aktivuje autoochranu.

Klimatizační jednotky můžete vybavit ještě dalším příslušenstvím. Doporučujeme například filtr s nanočásticemi stříbra, který zachytí prach a dokáže zničit také zárodky bakterií.

Chcete klimatizaci NORDline? Obraťte se na nás!Vydáno 26.10.2016
82 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klimatizace NORDline s invertorem – luxus, který si může dopřát každý

Klimatizace NORDline s invertorem – luxus, který si může dopřát každý
Doby, kdy byla instalace klimatizace záležitostí pouze pro bohaté, jsou dávno pryč. V současnosti jsou kvalitní klimatizace daleko dostupnější než dřív, a kromě optimálního klimatu vám doma nebo v kanceláři mohou vytvořit i luxusní designový doplněk. Chcete, aby zároveň s uvedenými přednostmi ...

Domácnosti i firmy nakupují chladicí a mrazicí techniku v Ostravě

Domácnosti i firmy nakupují chladicí a mrazicí techniku v Ostravě
Život bez mrazicí a chladicí techniky si dnes vůbec nedovedeme představit. Domácnosti, restaurace i prodejny chladicí i mrazicí techniku využívají takřka nepřetržitě. A to je také důvod, proč by výběr chladicích skříní, kombinovaných chladniček a další techniky tohoto typu měl být pečlivý. Není vám ...
PODSTRÁNKY

Bílá technika

Bílá technika
Chladicí a mrazicí technika, bílé elektro NORDline a Vestfrost

Gastrozařízení

Gastrozařízení
Gastrozařízení, mrazicí, chladicí a varné technologie

Vytápění a klimatizace

Vytápění a klimatizace
Klimatizace a vytápění, tepelná čerpadla, solární kolektory
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOSRETI velkoobchod s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
NOSRETI velkoobchod s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

28. října 2020/231
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

vo@nosreti.cz
+420 595 696 614


Najdete nás také zde:

ARES
captcha