Komínové a technické kartáče s příslušenstvím

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Komínové a technické kartáče s příslušenstvím

Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

Kominické řemeslo se neobejde bez použití komínových a kotlových kartáčů. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. je přímým výrobcem komínových a technických kartáčů v různém materiálovém provedení (ocel, nerez, fíbr, silon). Firma vyrábí kvalitní kartáče, určené i pro čištění nerezových vložek.

Příslušenství pro čištění komínů

Nerezové kartáče pro čištění nerezových vložek

Hlavní výhoda kartáčů tohoto typu spočívá v možnosti využití na všechny typy komínových systémů. V novostavbách se stále častěji používají nerezové vložky, které lze čistit pouze kartáči, vyrobenými z nerezového drátu. Na rozdíl od ocelových kartáčů tak nehrozí poškrábání a poničení těchto vložek. Pro dokonalé dočištění komínových systémů jsou pak určené silonové či fíbrové kartáče, které zajistí dokonalé konečné dovyčištění.  Kromě uvedených nerezových kartáčů lze na čištění použít také strojky s nerezovou a silonovou vložkou.

Výroba komínových kartáčů pro všechny typy komínových systémů


Lanové nástavce

Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA vyrábí rovněž lanové nástavce na komínové kartáče. Tyto nástavce mohou být ocelové nebo s povrchovou úpravou z PVC. PVC lanové nádstavce doporučujeme použít v kombinaci s nerezovými, silonovými či fíbrovými kartáči, díky PVC pogumování lan nedojde k poškození nerezových vložek.

Kromě výrobků, určených na čištění nerezových vložek a systémů společnost nabízí běžně a hojně prodávané výrobky:                                                                                                              - komínové kartáče – ocelové – kulaté a hranaté, komínové strojky vč. závaží, komínové růžice vč. závaží.

Proškolení kompetentní pracovníci vám rádi předají veškeré cenné rady, týkající se výběru konkrétních pomůcek. Mimo to vám doporučí ideální možnosti čištění pro jednotlivé typy komínů.

Neváhejte je oslovit, rádi zašlou nabídku.

Kartáče a nástavce pro kominictví, průmysl, technické oblasti i úklid


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovoblesk.cz

Vydáno 31.10.2016
835 Zhlédnutí
Topováno 06.04.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vše pro hromosvody a uzemnění

Vše pro hromosvody a uzemnění
Hromosvody a uzemnění jsou důležitou součástí každé stavby, zejména z důvodů bezpečnosti. Společnost Kovoblesk KPS Opava s. r. o. je výrobcem těchto součásti pro hromosvody a uzemnění a zásobuje těmito součástmi své největší obchodní partnery (Argos Elektro a. s. a Stavebniny DEK a. s.)

Čištění komínu a správná volba výběru čistících kartáčů

Čištění komínu a správná volba výběru čistících kartáčů
Rozmanitost a skladba komínových systémů (komínové vložky) je v současné době velmi široká a tomu odpovídají i požadavky na čistící prvky.

Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů

Předcházejte katastrofám díky pravidelnému čištění komínů a kotlů
Požáry domů nejsou neobvyklým jevem. V loňské topné sezoně došlo k téměř tisícovce požárů. A jejich příčina? Špatně ošetřené komíny - konkrétně vznícení sazí v komíně, které se rychle rozšiřuje. Tyto požáry se při včasném zásahu dají snadno uhasit. Ještě lépe se jim dá ale předcházet. Pomůže vám s ...
PODSTRÁNKY

Výroba kartáčů a štětek

Výroba kartáčů a štětek
Výroba kartáčů, štětek a kompletního a příslušenství pro čištění komínů a kouřovodů

Výroba hromosvodů

Výroba hromosvodů
Výroba hromosvodů – veškeré potřebné komponenty na jednom místě

Výroba střešních zachytávačů sněhu

Výroba střešních zachytávačů sněhu
Výroba střešních zachytávačů sněhu v Opavě, prověřená kvalita a spolehlivost
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.
www.kovoblesk.cz
Adresa

Adresa

č. 15
Radkov 747 83

kovoblesk@kovoblesk.cz
+420 606 140 365


Najdete nás také zde:

ARES
captcha