KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Vydáno 31.10.2016
271 Zhlédnutí
Topováno 07.05.2018

Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

Kominické řemeslo se neobejde bez použití komínových a kotlových kartáčů. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. je přímým výrobcem komínových a technických kartáčů v různém materiálovém provedení (ocel, nerez, fíbr, silon). Firma vyrábí kvalitní kartáče, určené i pro čištění nerezových vložek.

komínový kartáč ocelový

Nerezové kartáče pro čištění nerezových vložek

Hlavní výhoda kartáčů tohoto typu spočívá v možnosti využití na všechny typy komínových systémů. V novostavbách se stále častěji používají nerezové vložky, které lze čistit pouze kartáči, vyrobenými z nerezového drátu. Na rozdíl od ocelových kartáčů tak nehrozí poškrábání a poničení těchto vložek. Pro dokonalé dočištění komínových systémů jsou pak určené silonové či fíbrové kartáče, které zajistí dokonalé konečné dovyčištění.  Kromě uvedených nerezových kartáčů lze na čištění použít také strojky s nerezovou a silonovou vložkou.

Výroba komínových kartáčů pro všechny typy komínových systémů


Lanové nástavce

Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA vyrábí rovněž lanové nástavce na komínové kartáče. Tyto nástavce mohou být ocelové nebo s povrchovou úpravou z PVC. PVC lanové nádstavce doporučujeme použít v kombinaci s nerezovými, silonovými či fíbrovými kartáči, díky PVC pogumování lan nedojde k poškození nerezových vložek. Kromě výrobků, určených na čištění nerezových vložek a systémů společnost nabízí běžně a hojně prodávané výrobky:                                                                                                              - komínové kartáče – ocelové – kulaté a hranaté, komínové strojky vč. závaží, komínové růžice vč. závaží. Proškolení kompetentní pracovníci vám rádi předají veškeré cenné rady, týkající se výběru konkrétních pomůcek. Mimo to vám doporučí ideální možnosti čištění pro jednotlivé typy komínů. Neváhejte je oslovit, rádi zašlou nabídku.

Kartáče a nástavce pro kominictví, průmysl, technické oblasti i úklid