Hydroizolace plochých střech od skutečných odborníků

Společnost POPAS CZ se sídlem v Trutnově se zabývá profesionální ochranou povrchů a staveb. Jednou z oblastí zájmu firmy je hydroizolace plochých střech s využitím nejmodernějších technologií. Provedená hydroizolace je bezúdržbová a vyznačuje se ověřenou životností 30 let. Chystáte-li se provést generální opravu ploché střechy, aplikace hydroizolačního systému společnosti POPAS CZ je vhodným řešením.

Hydroizolace plochých střech

Návrh a aplikace hydroizolace plochých střech

Obrátíte-li se na společnost s požadavkem renovace původní střechy a vytvoření nového střešního pláště a hydroizolace, očekávejte profesionální přístup a komplexní řešení. Společnost provádí řešení střechy se vším všudy, od systémových detailů, střešních vtoků, odvětrávacích komínků, držáků hromosvodů či prostupů vedení. Návrh technologie je vytvořen s ohledem na maximální bezúdržbovost. Pokládka pláště je navržena tak, aby na střeše ve výsledku vzniklo co nejméně konstrukcí na údržbu.

Profesionální ochrana povrchů a staveb - hydroizolace plochých střech


Komplexní řešení plochých střech

Cílem společnosti POPAS CZ je poskytnutí všech služeb, které s výstavbou pláště a hydroizolace ploché střechy souvisí. Součástí předání nového pláště je rovněž dodání předávacího protokolu se zárukou, protokol o provedení tahových zkoušek, které jsou nezbytnou součástí každé realizace, či kotevní plán. Rovněž bude klientovi předán certifikát na použitý materiál a revize jímací části hromosvodu.

Zmiňovaná firma používá moderní materiál s garancí firmy Sika AG Zurich. Technologie pokládky je bezplamenná, střešní krytina vyniká vysokou propustností vodních par. Kontaktujte společnost a blíže se informujte o prováděných činnostech a používaných materiálech.

Pokládka pláště a hydroizolace plochých střechVydáno 31.10.2016
69 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády

Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády
Potřebujete na svém domě provést kvalitní hydroizolaci? Nebo zateplení fasády? Či sanaci ploché střechy, terasy, balkonu nebo lodžie? V tom případě se obraťte na firmu, POPAS CZ, která sídlí v Trutnově.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA POPAS CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
POPAS CZ, s.r.o.
popas.cz
Adresa

Adresa

Horská 5
Trutnov 541 01

popas@popas.cz
+420 603 835 148


Najdete nás také zde:

ARES
captcha