Povlečení žakárové, flanelové, saténové nežehlivé, snadno žehlivé

FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín

Povlečení žakárové, flanelové, saténové nežehlivé, snadno žehlivé

Vinylové podlahy nadchnou svou odolností i věrnou imitací

Vinylové podlahy jsou v současnosti stále oblíbenějším a vyhledávanějším typem podlahové krytiny. Díky moderní technologii výroby disponují veškerými vlastnostmi, kterými se může kvalitní podlaha pyšnit. Kromě dokonalého vzhledu je vinylová podlaha extrémně odolná a pružná, snadno se pokládá a navíc se velmi jednoduše udržuje. O oblibě tohoto materiálu ví své i společnost Franc, která kromě různých typů podlahových krytin nabízí i ty vinylové.

kvalitní vinylové podlahy

Odolnost vinylových podlah vůči poškrábání

Hlavní předností vinylových podlah je bezpochyby jejich odolnost. S využitím moderních technologií jsou podlahy z PVC odolné vůči vodě, oděru i poškrábání. Díky tomu se hodí do míst se zvýšenou zátěží a namáháním, především do míst, kde se pohybují děti, ale také třeba domácí mazlíčci. Kočičí nebo psí drápy vinylové podlahy rozhodně neohrozí.

Vinylové podlahy však přináší mnohem více výhod. Ve srovnání s některými jinými materiály jsou pocitově teplejší a jsou tiché. Díky tomu se tak osoby mohou po podlaze pohybovat bez obav, že by probudily někoho ve vedlejší místnosti. Podlahy z PVC vynikají také svou rozměrovou stálostí a pružností. Pokud vám na tuto podlahu spadne nádobí, zpravidla se nerozbije.

Vinylové podlahy jsou odolné vůči poškrábání, hodí se do míst s dětmi i domácími mazlíčky


Údržba podlah z PVC je velmi jednoduchá

Důležitým faktorem při výběru materiálu podlahy je také náročnost údržby. V případě vinylových podlah je údržba snadná, prach lze jednoduše zametat či vysávat. Díky odolnosti vůči vodě lze bez problémů podlahu z PVC čistit i namokro a v případě mastných fleků či zaschlých nečistot se není třeba bát použití čisticího prostředku. Životnost vinylové podlahy navíc zvýšíte použitím speciálního ochranného prostředku, který vytvoří tenký film a zabrání usazování prachu a znečišťování.

Díky věrné imitaci dřeva podlahu z PVC od parket rozeznáte jen stěží


Vinylová podlaha a imitace dřeva

V nabídce společnosti Franc naleznete desítky dekorů a motivů podlah z vinylu. V současné době je PVC materiálem, který dokáže věrně imitovat různé povrchy, včetně dřeva. Vinylové podlahy bývají často opatřeny drobnými detaily, jako jsou suky ve dřevě, rýhy nebo praskliny, díky čemuž je vzhled věrný. Na první pohled jsou kvalitní PVC podlahy k nerozeznání od parket.

Hledáte-li takový typ podlahové krytiny, který se jednoduše udržuje, dlouho vydrží a přirozeně vypadá, vinylová podlaha je jasnou volbou. S výběrem konkrétního typu i rozměrů vám poradí školený personál společnosti Franc, zabývající se prodejem podlahových krytin s ohledem na aktuální trendy a poptávky klientů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.franc.cz/

Vydáno 16.11.2016
341 Zhlédnutí
Topováno 02.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy i koberce – u firmy FRANC si vybere každý

PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy i koberce – u firmy FRANC si vybere každý
Vybrat správnou podlahu nemusí být snadné. Musí totiž splňovat hned několik podmínek – být funkční, odolná, vydržet zátěž a také skvěle vypadat. Hledáte i vy obchod, kde nabízí kvalitní podlahy různých druhů? Navštivte společnost FRANC. Prodáváme a pokládáme PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné ...

Kompletní realizace interiérů dle Vašich představ o útulném domově

Kompletní realizace interiérů dle Vašich představ o útulném domově
Zařizujete interiér v novostavbě, rekonstruujete byt či rodinný dům nebo prostě jen potřebujete změnu, abyste se doma cítili pohodlně? Společnost FRANC zajistí vše od návrhu interiéru přes prodej podlahovin, koberců a bytového textilu, až po pokládku podlah a montáž zařízení dle Vašich představ.

Dřevěné dubové podlahy

Dřevěné dubové podlahy
Společnost FRANC spol. s. r.o. se více jak 15 let zabývá prodejem bytových doplňků, textilu a veškerých podlahových krytin. Zaměřují se samozřejmě i na dřevěné dubové podlahy, které jsou v posledních letech velice oblíbené a to jenom z pohledu praktičnosti, ale také z pohledu estetického cítění, ...

Podlahy PANDOMO – pro hygienicky čisté prostředí

Podlahy PANDOMO – pro hygienicky čisté prostředí
Podlaha s ideálními vlastnostmi. To se snadno řekne, ale jak by taková podlaha měla vlastně vypadat v praxi? Od správné podlahy pravděpodobně očekáváme, že bude odolná, snadno udržovatelná, stálobarevná, vhodná i pro instalaci podlahového vytápění a pochopitelně bude také dobře vypadat. Podlahy ...
PODSTRÁNKY

Podlahové krytiny, koberce

Podlahové krytiny, koberce
Podlahové krytiny, koberce a doplňky, prodej a pokládka

Bytový textil, prodej, šití

Bytový textil, prodej, šití
Bytový textil, závěsy, povlečení, deky, ručníky, prodej i zakázkové šití

Návrhy a realizace interiérů

Návrhy a realizace interiérů
Návrhy a realizace interiérů, podlahy, koberce a bytový textil
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
FRANC spol. s r.o.
www.franc.cz
Adresa

Adresa

Kvítková 552
Zlín 760 01

danafranc@c-mail.cz
+420 606 723 233


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha