Veškeré kominické práce - výroba, čištění a montáž komínů

ZAMZE - spol. s r.o. KOMÍNY OPAVA

Veškeré kominické práce - výroba, čištění a montáž komínů

ZAMZE Opava: Frézování komínů rychle, kvalitně a za příznivé ceny

Při topení tuhými palivy je podle normy potřeba, aby měl komín průměr 150 mm. Nesplňuje váš komín tuto normu? Zvětšit průměr průduchu komínu na požadovanou hodnotu umí klempířská firma ZAMZE – spol. s r.o., která sídlí ve městě Opava. Specializujeme se na frézování komínů, díky kterému váš komín získá lepší průchodnost a dostatečný tah, aniž bychom jej museli bourat.

Čistěte komíny chytře - Zamze

Kvalitní frézování komínů Opava

Nemá váš komín dostatečný tah, potřebujete zvýšit jeho výkon a zlepšit průchodnost? Nemusíte jej bourat a stavět komín nový. Komín stačí pouze vyfrézovat, tedy zvětšit jeho vnitřní prostor. O kvalitní frézování komínů v lokalitě Opava a okolí se postará naše firma ZAMZE.

Jak frézování probíhá? Speciální komínová fréza pracuje uvnitř komína a odebírá materiál, čímž se zvětšuje vnitřní prostor komínu. Odebírá se jen určitá část vnitřní stěny, takže se nemusíte obávat porušení komína. Frézování komínů umožní odebrat až 1/3 síly stěny komína. Po vyfrézování zajistíme dle potřeby také vyvložkování komínu, které jej utěsní a zamezí unikání spalin do místnosti.

Frézování komínů od ZAMZE


Frézování komínů i další kominické práce

Na trhu působíme od roku 1992 a mezi naše služby kromě frézování komínů patří také vložkování komínů pro plyn i tuhá paliva, výroba i montáž komínů, dále revize a izolace komínů. Tyto i jiné kominické práce poskytujeme po celém území České republiky.

Garantujeme kvalitu, odbornost a spolehlivost, samozřejmostí jsou krátké dodací lhůty a příznivé ceny. Obraťte se na nás!

Kvalitní a rychlé frézování komínů OpavaVydáno 01.11.2016
420 Zhlédnutí
Topováno 25.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vložkování komínů a jiné kominické práce

Vložkování komínů a jiné kominické práce
Komínové vložky jsou podstatnou součástí vašeho komína. Pouze kvalitní komínová vložka společně s precizním a správně provedeným vyvložkováním vám zajistí dlouhou životnost, vysokou účinnost a bezpečný provoz vašeho kotle. Neprofesionální zásahy do komínu, ať už se jedná o vložkování komínů či o ...

Čistěte komín chytře

Čistěte komín chytře
Firma ZAMZE - spol. s r.o. se zaměřuje na věci spojené s problematikou komínů. Komín je základ každého domova. Měl by proto být pevný, stabilní a odolný a především čistý. Kominictví je navíc řemeslo staré několik staletí. V historii bylo běžné, že si tuto službu prováděl každý sám, ale v dnešní ...
PODSTRÁNKY

Vložkování a frézování komínů

Vložkování a frézování komínů
Kominické práce, renovace komínových průduchů, frézování a vložkování komínů

Fasádní komíny

Fasádní komíny
Fasádní komíny pro všechny druhy paliv, montáž nerezových komínů na fasády

Kominictví, čištění komínů

Kominictví, čištění komínů
Kominické služby, kontroly, revize, čištění komínů, komínových vložek
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZAMZE - spol. s r.o. KOMÍNY OPAVA
WEBOVÁ STRÁNKA
ZAMZE - spol. s r.o.
www.zamze.cz
Adresa

Adresa

Boženy Němcové 20
Opava 746 01

zamze@volny.cz
+420 553 623 086


Najdete nás také zde:

ARES
captcha