O sanace budov i další stavební práce se postará BB building sanace Praha

Problém s vlhkostí zdiva vašeho domu či jiné stavby může vyřešit sanace. Pokud vás prosakování vody přes stěny či střechu do domu trápí, obraťte se na firmu BB building sanace, s.r.o. Praha. Specializujeme se na sanace budov a betonových konstrukcí, ale také další stavební práce a rekonstrukce.

Sanace budov, rekonstrukce a další stavební práce provádí firma BB building sanace Praha.

Sanace budov i betonových konstrukcí

Provádíme sanace budov. Zajistíme tak odstranění průsaků vody, odvlhčení a odsolení zdiva, ale také injektáže a nanášení speciálních omítek. Postaráme se také o sanace betonových konstrukcí, jako jsou panelové domy, mosty, rampy, opěrné stěny. Pokud vás tedy trápí vlhkost prosakující do vaší stavby, obraťte se na nás a my váš problém vyřešíme.

Prohlédněte si námi prováděné sanace


BB building sanace – rekonstrukce a stavební práce

Sanace zdaleka nejsou naší jedinou službou. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů i domů, ale také historických budov. Realizujeme stavební práce na klíč včetně architektonického návrhu. Zajistíme také odborné posudky a projektové dokumentace, poskytujeme i poradenství, postaráme se o průzkumy, technické dozory a školení. Kromě toho prodáváme stavební stroje a provádíme jejich odborný servis, nebo vám půjčíme omítací stroje, dopravníky či míchačky a další.

Vyvíjíme a poskytujeme úsporná řešení, neustále se snažíme naše produkty inovovat. BB building je tak značkou pro technicky výkonné produkty a systémová řešení, která využijí projektanti, architekti i investoři.

Profesionální sanace i rekonstrukce staveb Praha 10Vydáno 01.11.2016
60 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sanace budov, rekonstrukce bytů a revitalizace domů

Sanace budov, rekonstrukce bytů a revitalizace domů
Stavební činnost společnosti BB Building sanace s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávku jakýchkoliv prací, které se týkají historických budov, bytových domů, panelových domů nebo rodinných domků. A v neposlední řadě vytváří odborné posudky a zajistí projektovou dokumentaci.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BB building sanace, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BB building sanace, s.r.o.
www.buildingsanace.cz
Adresa

Adresa

U hostivařského nádraží 182/26
Praha 10 102 00

fm-fram@volny.cz
+420 271 961 657


Najdete nás také zde:

ARES
captcha