OMRON ELECTRONICS – komponenty pro průmyslovou automatizaci

Společnost OMRON ELECTRONICS se sídlem v japonském Kyotu je světovým lídrem v oblasti automatizace. Zabývá se výrobou a dodávkou elektronických komponent a dílů pro průmyslovou automatizaci, přičemž působí v mnoha oborech. Historie společnosti sahá až do roku 1933, od svého založení klade důraz na inovaci a kvalitu.

OMRON ELECTRONICS - integrovaná regulace

Komplexní řešení pro vaše stroje

Používáte-li ve svém podnikání stroje, komponenty pro průmyslovou automatizaci vám pomohou zkvalitnit a zefektivnit výrobu a získat výraznou konkurenční výhodu. Firma působí v nejrůznějších oborech, od výroby elektronických komponent až po zdravotnickou techniku. Komplexní řešení pro průmyslovou automatizaci jsou založená na specializované kvalifikaci v oblasti snímání a automatizace.

Komponenty pro průmyslovou automatizaci


Naše komponenty průmyslové automatizace

V portfoliu firmy OMRON ELECTRONIC naleznete celou řadu produktů, určených pro průmyslovou automatizaci. Jednou z oblastí zájmu je vývoj, výroba a dodávka komplexních automatizačních systémů, od PLC automatů přes ovládací terminály až po jednotky pro řízení strojů. Společnost rovněž poskytuje komponenty pro spínání, zajištění bezpečnosti, řízení a kontrolu kvality, senzory, robotiku či pohon a řízení pohybu.

Díky důrazu na inovaci je zmiňovaná společnost světovým lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Využijte odborných znalostí a specializace společnosti Omron a vaše stroje budou výkonnější, flexibilnější, přesnější a sofistikovanější.

Robotika, pohony i automatizační systémyVydáno 02.11.2016
60 Zhlédnutí
Topováno 26.04.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.
industrial.omron.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Jankovcova 1522/53 - Hall Office Park - budova A
Praha 7 - Holešovice 170 00

office-cz@omron.com
+420 234 076 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha