Centrotrade Deutschland GmbH
Prodej přírodního kaučuku a latexu

Vydáno 02.11.2016
232 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2018

Dodavatel přírodního i syntetického kaučuku a latexu

Firma Centrotrade s celosvětovým působením patří mezi významné dodavatele přírodního i syntetického kaučuku a latexu. Díky svému zastoupení v České republice je schopna dodávat kvalitní materiál pro potřeby gumárenských a dalších firem. Je dodavatelem všech typů přírodního kaučuku a latexu pocházejících z různých koutů světa.

Centrotrade Deutschland GmbH - dodavatel kaučuku a latexu

Oblast působení

V současné době je společnost Centrotrade Deutschland GmbH součástí skupiny Halcyon Agri Co. Ltd. ze sídlem v Singapuru., která je nejen jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přírodního kaučuku a latexu na světě, ale též i jeho výrobcem, kdy vlastní plantáže jak v jihovýchodní Asii, tak i v producentské oblasti západní Afriky. Z významných podniků v Čechách a na Moravě je přírodní kaučuk dodáván např. firmám skupiny Continental (Barum, Matador), či skupině ČGS (dnes součást koncernu Trelleborg), jež zahrnuje také společnosti Mitas nebo Rubena. Rovněž patří mezi hlavní dodavatele ryze české společnosti Stema Otrokovice, či Gumotex Břeclav.

Dodavatel přírodního kaučuku a latexu nejen pro všechny významné výrobce pneumatik a obuvnických materiálů


Dodávka latexu i kaučuku

V rámci dodavatelské činnosti jsou dodávány všechny typy kaučuku a latexu, a to jak přírodního, tak i syntetického. Vlastní materiál pochází ze jihovýchodní Asie (především Thajsko, Malajsie, Vietnam, Indonésie, Šrí Lanka, Kambodža, či Papua Nová Guinea), ale i ze zemí západní Afriky (Pobřeží Slonoviny, Libérie, Nigerie, Ghana, Kamerun). V omezené míře je kaučuk dodáván i ze střední Ameriky (Guatemala). V portfoliu firmy naleznete také předvulkanizované přírodní latexy Revertex a Vitex. Syntetické kaučuky SKD, SKI 3, SBR a další jsou dodávány především z Ruské federace a Číny. Potřebujete-li pro svou výrobní činnost kaučuk nebo latex, volba společnosti Centrotrade je správným řešením. Důkazem spolehlivosti a flexibility je také certifikát řízení jakosti ISO 9001, který společnost vlastní. V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte kdykoliv obrátit a kontaktovat obchodního zástupce, p. Richarda Rangla na tel.č.: +420 603822777, či e-mailem: richard.r@centrum.cz, který je odpovědnou osobou pro oblast České republiky, Slovenska a Maďarska.

Centrotrade – kvalitní kaučuk i latex z různých koutů světa