Stavby dřevěných rodinných domů realizace výstavba nízkoenergetické rodinné domy na klíč dřevostavby Liberec Česká Lípa Nový Bor.

Stavby Nisa, s.r.o.

Stavby dřevěných rodinných domů realizace výstavba nízkoenergetické rodinné domy na klíč dřevostavby Liberec Česká Lípa Nový Bor.

Stavby Nisa, s.r.o.
Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost M-stavby, s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých oborů, díky čemuž poskytuje komplexní služby.

M-Stavby - firma pro zateplení domu

Zateplování a rekonstrukce domů a bytů

Někdy je výhodnější provést kompletní rekonstrukci domu, než jej zbourat a postavit nový. Společnost M-stavby vám poradí, zda právě ve vašem případě je rekonstrukce dobrou volbou, a v případě zájmu ji také provede. Totéž platí i o zateplení domu, pomocí kterého lze výrazně zlepšit jeho energetické vlastnosti a ve výsledku výrazným způsobem ušetřit.

Rekonstrukce domu s ohledem na kvalitu a flexibilitu


Profesionální zateplení fasád i rekonstrukce schodišť

Součástí rekonstrukce je řada dílčích činností. Společnost M-stavby zajistí profesionální zateplení fasád, půdních prostorů i sklepů, postará se o provedení omítek nebo litých anhydritových podlah. Odborníci na tesařské řemeslo provedení výrobu tesařských konstrukcí, jiní řemeslníci se zase postarají o rekonstrukci schodiště, garáží, krovů, střech, ale také plotů či zahradních altánů. Samostatnou oblastí zájmu společnosti je projekce a výstavba dřevostaveb.

Hlavní předností zmiňované společnosti je především komplexnost a flexibilita. Rozsah poskytovaných služeb je opravdu široký, proto budou veškeré potřebné práce zajištěny jednou společností a vy tak budete mít celou rekonstrukci a zateplení s minimálními starostmi a prací.

Zateplete svůj dům a zlepšete tak jeho energetické vlastnosti
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Přemýšlení o vlastním bydlení bývá opravdu složité. Těžké je i samotné rozhodnutí, zda si nechat postavit dům, nebo stavět svépomocí. V případě stavby můžete využít našich návrhů. Dáme vám veškeré podklady a propočítáme celkovou částku stavby.

Vydáno 21.06.2017
Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Mít hezký domov je přáním snad každého z nás. Je to místo, kde strávíme většinu našeho života a na které bychom se měli vracet rádi. Nejen kvůli našim nejbližším, ale také kvůli radosti ze samotného bydlení. Jestliže jste v situaci, kdy se chystáte stavět dům nebo kupovat byt, dobře si vše promyslete. Většinou je to závazek na celý život, dům zřejmě více než jednou stavět nebudete. I proto je třeba zvážit všechny pro a proti, zvolené přístupy, materiály a také stavební firmu. Uvažujte o stavbě rodinného domu na klíč. Rodinné domy na klíč staví společnost M-Stavby, která vám vaši rodinnou základnu dodá kompletně od podlahy až po střechu, včetně vybavení zahrady.

Vydáno 11.01.2016Vydáno 04.11.2016
198 Zhlédnutí
Topováno 21.09.2019

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů na klíč od projektu po finální realizaci, odborné poradenství

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

Dřevostavby a nízkoenergetické domy

Dřevostavby a nízkoenergetické domy, finanční úspora a ekologický způsob bydlení

Stavební rekonstrukce

Stavební rekonstrukce

Rekonstrukce koupelen a bytových jáder, zateplování fasád a revitalizace bytových a panelových domů