Sportovní oblečení, sportovní obuv a vybavení Praha

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Sportovní oblečení, sportovní obuv a vybavení Praha

PROSPORT PRAHA s.r.o.Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!

Maximální funkčnosti a životnosti outdoorového oblečení a obuvi lze dosáhnout jen pomocí správné péče. Tou je odstraňování nečistot, pachů, obnovování prodyšnosti či impregnace. Společnost Prosport Praha s.r.o. zajišťuje autorizovaný prodej přípravků pro ošetřování outdoorového oblečení. Rovněž je výhradním zástupcem mnohých významných značek v odvětví.

Ošetření outdoorového oblečení i obuvi

Americké produkty pro ošetření outdoorového oblečení

V internetovém katalogu zboží společnosti Prosport Praha nalezete řadu vynikajících produktů amerických značek ATSKO/SNO-SEAL a McNETT.

V případě poškození outdoorového oblečení využijte profesionálních lepidel a záplat, určených pro vodotěsnou opravu roztržených oděvů a prosakujících švů. V portfoliu naleznete rovněž dokonale vymáchatelné a účinné prací prostředky, mazací přípravky pro usnadnění oblékání neoprenových oděvů nebo odstraňovače nečistot.

Přípravky ATSKO/SNO-SEAL a McNETT na outdoorové oblečení a obuv


Ošetření outdoorové obuvi

Produkty značek ATSKO/SNO-SEAL a McNETT jsou určeny rovněž pro ošetření outdoorové obuvi a její impregnaci. K dispozici jsou všechny typy impregnací na bázi silikonů, fluorokarbonů i přírodních vosků. Pro zvýšení vodoodpudivosti usní a tkanin pak používejte rychleschnoucí silikonové přípravky.

Společnost Prosport Praha má bohaté zkušenosti s prodejem přípravků pro ošetřování outdoorového oblečení a obuvi. Kromě internetového prodeje zajišťuje zásobování sportovních prodejen nejen v ČR. Potřebujete-li s výběrem konkrétního produktu poradit, obraťte se na odborný personál v rámci společnosti.

Ošetření outdoorového oblečení pomocí kvalitních přípravkůVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.prosport.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obuv LOWA – pro extrémní podmínky stvořená

Obuv LOWA – pro extrémní podmínky stvořená

Přemýšlíte nad nákupem kvalitní obuvi, se kterou se nebudete bát vkročit do extrémního prostředí? Pevnost, voděodolnost i pohodlnost, to jsou základní parametry, které jsou při výběru kvalitní odolné obuvi stěžejní. Pokud takové boty hledáte, obuv LOWA pro vás bude ideální volbou.

Vydáno 02.06.2015
Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.

Vydáno 13.02.2014
Elektricky vyhřívané oblečení zaručí komfort při sportu i práci venku

Elektricky vyhřívané oblečení zaručí komfort při sportu i práci venku

Být v teple je důležité. Jak ale nepromrznout ve chvílích, kdy se střídá fyzická aktivita s nečinností? Řešení má firma Prosport Praha s.r.o., která v maloobchodní prodejně a internetovém obchodě prodává elektricky vyhřívané oblečení. Nabízíme široký sortiment vyhřívaných oděvů a doplňků vyráběných belgickou firmou Belginova, ale i další outdoorové oblečení a vybavení různých značek.

Vydáno 17.02.2016Vydáno 04.11.2016
126 Zhlédnutí
Topováno 10.06.2019