Logistika od Panalpina Czech – letecká a námořní přeprava rychle a spolehlivě

Získali jste nebo chcete získat důležitý obchodní kontrakt, který ale vyžaduje spolupráci se zemí na opačném konci světa? Potřebujete poslat velké množství materiálů přes oceán? Pak jsou tu pro Vás služby mezinárodní společnosti Panalpina.

námořní přeprava

Logistika, kterou Vám ušijeme na míru

Panalpina Czech je součástí světového koncernu Panalpina Group a představuje jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů logistických služeb – letecké, námořní a přepravní logistiky. Společnost poskytuje komplexní logistické služby, včetně řízení komplexního dodavatelského řetězce.

Celosvětově Panalpina Group představuje globální hráče s více než 500 poboček ve více než 70 zemích a se sítí partnerských společností ve více než 90 zemích, kde celkem zaměstnává přes 15.000 lidí.

V České republice nás najdete v Praze, Olomouci a Českých Budějovicích, nicméně naši obchodní zástupci pracují po celé ČR.

V našem portfoliu je zahrnuta nejen námořní přeprava, ale také přeprava silniční a letecká. Zásilky přepravujeme vnitrostátně i mezinárodně, po kusech i celých kontejnerech. Věnujeme se i nadrozměrným a speciálním přepravám. Naše logistika samozřejmě počítá se skladováním, distribucí, celními službami a službami přidané hodnoty.

Naše logistika funguje ve více než 80 zemích


Letecká síť Panalpina

The Panalpina Charter Network je virtuální letecká společnost, kterou řídíme na základě požadavků našich klientů. Tato síť nezahrnuje pouze námi pronajatá letadla, ale navrhuje a dohlíží na pozemní část procesů po celém světě, což zajišťuje nejlepší možnou kontrolu, bezpečnost a účinnost doručení „z domu do domu“ s minimem zpoždění. Tato síť je vysoce spolehlivá, zcela flexibilní a nastavena tak, aby vyhověla Vašim specifickým potřebám.
Letecké “gateways“ společnosti Panalpina, které jsou na lucemburském letišti Findel a na mezinárodním letišti v Huntsville v USA, jsou klíčové pro hladké fungování sítě. Oba dva tyto velké a sofistikované dopravní uzly jsou strategicky umístěny na letištích s minimálním vytížením.

K přepravě zboží využíváme dvě řešení:
• pronajatá letadla (Boeing 747-8 Freighter s nosností 140 tun),
• jak fixně plánované, tak i operativně organizované charterové lety.

Hunstville i Lucemburk je následně propojen s dalšími centry v U.S. a Evropě pozemní kamionovou sítí.


Námořní přeprava Panalpina

Panalpina je čtvrtým největším světovým poskytovatelem služeb v námořní nákladní dopravě. V roce 2015 Panalpina přepravila téměř 1,6 milionu TEU a zaměstnává ve své námořní divizi přes 3,300 lidí. Samozřejmě poskytuje jak celokontejnerovou (FCL), tak i kusovou (LCL) přepravu.
Působí ve všech větších městech a přístavech, silné zastoupení má v Asii a Tichomoří. Panalpina úzce spolupracuje s většinou velkých námořních dopravců, při této spolupráci s obchodními partnery je pro společnost důležitá spolehlivost provozu, IT integrace a finanční stabilita.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.panalpina.com

Vydáno 15.11.2016
354 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Panalpina Czech s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Panalpina Czech s.r.o.
www.dsv.com
Adresa

Adresa

Na Hůrce 1077/4a
Praha 6 - Ruzyně 161 00

romania.privacy@dsv.com
+420 235 031 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha