Hagemann a.s. Závod Opava

Celkové opravy a renovace motorů, převodovek, rozvodovek a rozvodových skříní

Hagemann a.s.
Závod OpavaHagemann Opava: Užitkové nástavby vozidel, vestavby i přestavby

Potřebujete kvalitní nástavbu či vestavbu vozidla? Obraťte se na společnost Hagemann a.s., která patří k nejvýznamnějším výrobcům užitkových nástaveb v České republice. V našem širokém sortimentu najdete nejrůznější nástavby na všechny druhy podvozků. Nástavby vyrobíme dle přání zákazníka s ohledem na jeho potřeby a požadavky. Provádíme také užitkové vestavby a přestavby.

Užitkové nástavby vozidel i vestavby a přestavby. To je Hagemann Opava.

Užitkové nástavby vozidel: odtahové, sklápěcí i valníkové

Specializujeme se zejména na užitkové nástavby vozidel. Provádíme třeba odtahové nástavby vozidel pro převoz pojízdných i nepojízdných vozidel. Podle přání dodáváme také doplňkovou výbavu, jako jsou navijáky, tažná či zabezpečovací zařízení a další. Pokud potřebujete sklápěcí nástavbu, můžete si zvolit buď jednostrannou nebo třístrannou s hydraulickým sklápěcím mechanismem. Možná je také montáž hydraulického nakládacího jeřábu za kabinu vozidla.

Valníkové nástavby jsou ideálním řešením pro přepravu kusového a paletového materiálu. Před povětrnostními podmínkami je přepravované zboží chráněno plachtou v různých provedeních a s reklamou dle přání.

Odtahové i valníkové nástavby vozidel


Užitkové nástavby vozidel i nejrůznější vestavby

Mezi naše služby patří i další užitkové nástavby vozidel, jako jsou hydraulické zvedací plošiny, speciální nástavby, nosiče kontejnerů či skříňové nástavby. Kromě toho provádíme také vestavby a zástavby pro všechny typy vozidel. Montujeme moduly pro servisní vozy nejrůznějších oborů. Všechny instalace splňují veškeré potravinářské a hygienické normy.

Užitkové nástavby vozidel, ale také vestavby a další služby provádíme v Opavě. Neváhejte a navštivte nás!

Hagemann: Užitkové nástavby a vestavby vozidel
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej nových nákladních vozů AVIA

Prodej nových nákladních vozů AVIA

Kdo by si nepamatoval starou dobrou značku nákladních vozidel AVIA? Zlatá česká tradice, která naštěstí dostala nový kabát a pokračuje dál ve své tradici. A za to můžeme být vděční společnosti Hagemann a.s., která znovu vozy značky AVIA prodává jako autorizovaný prodejce.

Vydáno 08.11.2017Vydáno 08.11.2016
434 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2017