Petr Pábl
Uhelné sklady a kovošrot JaroměřUhlí a palivové dřevo od firmy PÁBLOVI – UHELNÉ SKLADY A KOVOŠROT Jaroměř

Potřebujete uhlí na zimu? Kvalitní uhlí i další palivo prodává firma PÁBLOVI – UHELNÉ SKLADY A KOVOŠROT z Jaroměře. Na českém trhu působíme od roku 1991 a zabýváme se prodejem hnědého i černého uhlí, koksů, palivového dřeva a písků, ale také výkupem kovového odpadu a barevných kovů.

Prodej uhlí, Jaroměř

Uhlí, koks i palivové dřevo

Specializujeme se na prodej uhlí. Domácnostem i firmám rozvážíme černé i hnědé uhlí, zajistíme rovněž skládání uhlí pásovým dopravníkem až na místo určení, tedy do sklepů, kolen či dřevníků. V našich uhelných skladech neděláme velké zásoby, protože dlouho ležící uhlí ztrácí na kvalitě. Místo toho uhlí průběžně navážíme kamiony a zákazníkům tak dodáváme pouze čerstvé uhlí co nejvyšší kvality.

Kromě černého a hnědého uhlí prodáváme i další palivo, a to koks nebo palivové dřevo. Pořídíte u nás volné dříví, velké balíky i menší balíčky dřeva. Mezi další sortiment, ze kterého si u nás můžete vybrat, patří říční a kopaný písek, mulčovací kůra, kačírky, drtě a štěrky.

Prodej uhlí a dalších paliv Jaroměř


Výkup železa a kovošrot

Nezabýváme se pouze prodejem, ale také výkupem. Vykupujeme železo včetně karoserií aut a elektromotorů, dále měď, hliník a ostatní kovy. Zajistíme odvoz železa z firem i domácností pomocí Tatry s hydraulickou rukou. Pokud je potřeba na místě provádět paličské práce, máme odborně proškolené zaměstnance.

Ať už potřebujete získat kvalitní palivo nebo se naopak zbavit kovošrotu, obraťte se na nás.

Prodej uhlí i výkup železa JaroměřVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.pablovi.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Uhelné sklady a kovošrot

Uhelné sklady a kovošrot

Blíží se zima a vy ještě nemáte doma potřebné palivo? Chtělo by to uhlí, dřevo i písek? V tom případě je čas představit vám uhelné sklady, které mají všeho dostatek a ještě i něco navíc. V případě, že vám v domácnosti nebo ve firmě překáží staré železo, tak rovněž se můžete obrátit na uhelné sklady. A které takové rozmanité služby poskytují? Firma PÁBLOVI – uhelné sklady a kovošrot se sídlem v Jaroměři.

Vydáno 25.09.2017Vydáno 09.11.2016
279 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2017