Dema-servis
Miloš Kudrna
Hloubkové čištění, renovace a sanace laminátových či korkových podlah, ale také dlažby a kamene

Každý typ podlahy i různé prostředí potřebuje zvláštní druh údržby. Toho jsou si vědomi ve společnosti Dema-servis, která se od roku 2006 specializuje na čištění, sanace a renovace všech typů podlahovin a povrchů. Pro jejich údržbu a renovaci používají vlastní produktové řady Dr. Schutz, Ekula a Finalit, které zajistí perfektní výsledek u všech typů podlah a různé míry znečištění.

S renovací a čištěním podlah ve Vaší firmě si poradí Dema-servis

Čištění, sanace a renovace elastických podlahovin, zásady pro udržení dlouhé životnosti laminátové podlahy

Při čištění a renovaci běžných typů podlah využíváme produkty z řady Dr. Schutz, které jsou určené pro PVC, CV, linoleum, kaučuk, ale také pro speciální sportovní podlahy. Jako odborníci dbáme na to, že i při čištění je důležité dodržet správnou techniku provedení - například u laminátových podlah je důležité nenechávat podlahu dlouho vlhkou nebo mokrou, protože oblasti spojů nasávají vodu a mohlo by dojít ke změnám tvaru podlahy. Využijte našich služeb a o podlahy ve Vaší firmě bude kvalitně a bezpečně postaráno.

Čištění, ošetřování, sanace a renovace elastických podlahovin


Ochrana parket a korku pomocí čisticí řady Ekula, všeobecná opatření pro eliminaci nečistot

U korkových podlah s lakovaným povrchem či parket je důležité dbát na všeobecná opatření, která spočívají především v instalaci dimenzované a účinné čisticí zóny ve vstupní části. Díky tomu se zamezí vnášení velké části nečistot do objektu a tím i nebezpečí mechanického poškození podlahy. U následné údržby a čištění pracujeme s výrobky z řady Ekula, která si s tímto typem podlahy hravě, ale šetrně poradí. Čištění a ošetřování lakovaných podlah vyžaduje zvláštní péči, proto se na nás neváhejte obrátit - spojení kvalitních přípravků a dlouholetých zkušeností zajistí perfektní výsledek.

Ochrana parket a korkových podlah


Každodenní i hloubková péče o kámen a dlažbu, odstranění organických i umělých nečistot

Pokud máte ve Vaší firmě, či obchodu umístěný kámen nebo dlažbu, poskytneme Vám hloubkové čištění, dlouhodobou paropropustnou hydrofobní impregnaci povrchu či zpevňující penetraci. Především u kamene je nezbytně důležité odstranění organických nečistot, jako jsou řasy, plísně a mechy. Poradíme si však také s umělým hloubkovým znečištěním, jako jsou skvrny od graffity či motorů. S tím nám pomáhá naše produktová řada Finalit, která nabízí přípravky jak pro každodenní, tak i hloubkové čištění.

Péče o kámen a dlažbuČištění, renovace a sanace podlah

Čištění, renovace a sanace podlah

Hloubkové čištění, renovace a sanace laminátových či korkových podlah, ale také dlažby a kamene

Ochranné materiály pro podlahy

Ochranné materiály pro podlahy

Ochranné materiály na podlahy, polymerní nátěry, výběr správného typu ošetření pro dané místo

Barevná renovace podlahovin

Barevná renovace podlahovin

Renovace podlahovin, aplikace PU COLOR pro barevný vzhled s možností grafiky, intarzie či loga firmy