Dema-servis
Miloš Kudrna
Ochranné materiály na podlahy, polymerní nátěry, výběr správného typu ošetření pro dané místo

Společnost Dema-servis Vám zajistí spolehlivou ochranu podlah díky kvalitním polymerním nátěrům. Výběr ochranného materiálu je zcela přizpůsoben intenzitě a množství náporu na podlahu - ať už se jedná o kancelář či výrobní halu. Díky tomu je zajištěna dlouhá životnost podlahy a jsou snížené náklady na její čištění.

Společnost Dema-servis zajistí ochranu pro všechny typy podlah.

Aplikace ochranných materiálů na podlahy s ohledem na provozní požadavky

Podlahy ve veřejných prostorech mají jedno společné - denně musí snášet obrovský nápor a množství lidí. V každé instituci jsou však jiné nároky a požadavky, které je nutné brát v potaz při aplikaci ochranných materiálů. V nemocnicích je nezbytný bezpečný pohyb a maximální čistota, restaurace a hotely potřebují především krásnou reprezentativní podlahu, kadeřnické salóny hlavně odolnou podlahu proti chemickým přípravkům na vlasy, obchodní domy pak možnost snadné údržby a velké odolnosti, výrobní haly vyžadují odolnosti vůči nejvyššímu možnému zatížení. Naši odborníci Vám tak vyberou přesný druh ochrany podlahy, který vyhovuje a je nejvhodnější právě ve Vaší firmě.

Ochrana všech typů podlah


Ochrana podlah v továrnách a výrobních halách s vysokou mírou znečištění

Snad nejvíce zatěžované podlahy bývají umístěné ve výrobních halách a podnicích, kde je jejich povrch vystaven pohybu a manipulací strojů a těžké techniky. Naše společnost si však při ochranně podlahy poradí i s tímto typem zatížení. Využíváme přípravek DuroPlus L z produktové řady Dr. Schutz®, který významně zvyšuje odolnost povrchu proti škrábancům a otěru, poskytuje 6ti násobně dlouhou ochranu podlahoviny, prodlužuje její životnost a zajišťuje odolnost vůči chemikáliím a dezinfekcím. Naše ochrana podlahy Vám minimalizuje náklady na čištění, díky čemuž se Vám počáteční investice do prostředků na její ochranu opravdu vyplatí.

Dokonalá ochrana pro extrémně silně zatěžované podlahyČištění, renovace a sanace podlah

Čištění, renovace a sanace podlah

Hloubkové čištění, renovace a sanace laminátových či korkových podlah, ale také dlažby a kamene

Ochranné materiály pro podlahy

Ochranné materiály pro podlahy

Ochranné materiály na podlahy, polymerní nátěry, výběr správného typu ošetření pro dané místo

Barevná renovace podlahovin

Barevná renovace podlahovin

Renovace podlahovin, aplikace PU COLOR pro barevný vzhled s možností grafiky, intarzie či loga firmy