MP SPORT
Miloš Petr


Valdštejnova 1513/70, Cheb 350 02
Pokud hledáte kvalitní hokejové vybavení pro sebe nebo pro své děti, pak je pro vás MP SPORT - Miloš Petr tou správnou volbou.

MP SPORT je prodejna hokejové výstroje se sídlem v Chebu, která nabízí široký sortiment produktů od renomovaných značek jako CCM, Bauer, Warrior a dalších. Zde najdete vše, co potřebujete pro svůj oblíbený sport: brusle, helmy a masky, hokejky, čepele, puky, mřížky, chrániče holení, loktů, ramen a zubů, suspenzory, dresy, štulpny a další vybavení.

Ať už jste začátečník nebo profesionál, MP SPORT vám poradí s výběrem a nabídne vám výhodné ceny a akční nabídky.

MP SPORT je také místo, kde můžete nechat opravit nebo vybrousit své brusle a hokejky. Servis bruslí a hokejek je prováděn zkušenými odborníky na moderním zařízení. Můžete si být jisti, že vaše vybavení bude v perfektním stavu a připraveno na led.

Firma rovněž opravuje kolečkové in-line brusle (výměny koleček, výměny ložisek, opravy a prodej chráničů).

Společnost naleznete na adrese Valdštejnova 1513/70, Cheb.

MP SPORT - Miloš Petr je vaším partnerem pro hokejové vybavení. Přijďte se podívat a přesvědčte se sami!

Produkty
  • sportovní zboží, hokejové dresy, brusle a kopačky, hokejové puky, fotbalové míče, brankářské sítě


Související články
Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.


Cementové potěry s přísadami pro dlouhou životnost podlah od PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.

PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.

Cementové potěry s přísadami pro dlouhou životnost podlah od PETR´S stavební, inženýrská s.r.o.

PETR´S stavební, inženýrská s.r.o. je společnost, která se zabývá realizací stavebních a inženýrských projektů v oblasti bytové, komerční i průmyslové výstavby. Mezi její služby patří také provádění kvalitních cementových potěrů s přísadami, které zaručují vysokou pevnost, odolnost a dlouhou životnost podlahových konstrukcí.


Komplexní služby v oblasti hydroizolačních systémů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Komplexní služby v oblasti hydroizolačních systémů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o. je česká firma, která se specializuje na hydroizolace tunelů, podchodů a staveb proti zemní vlhkosti. Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby si získala silnou pozici na trhu a důvěru svých klientů. Nabízí komplexní služby v oblasti ekologie a pozemního stavitelství, od dodávky kvalitních izolačních materiálů, přes odbornou instalaci, až po kontrolu a servis.


Výroba, dodávka a montáž deskových materiálů z plastu

Elventa LV, s.r.o.

Výroba, dodávka a montáž deskových materiálů z plastu

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá prodejem a opracováním deskových materiálů z plastu pro různé účely? Pak je pro vás správnou volbou firma Elventa LV, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti a odbornost v oblasti plastových materiálů a nabízí vám široký sortiment plastových desek, fólií a profilů z různých druhů plastů jako jsou PMMA, PC, PVC, HPS, Bond, PP, PE a další. Firma Elventa LV, s.r.o. vám také poskytne profesionální služby v oblasti opracování plastů jako je frézování, gravírování, ohýbání, lepení, svařování a další. Firma Elventa LV, s.r.o. je schopna upravit plastové materiály podle vašich představ a požadavků. Firma Elventa LV, s.r.o. vám také nabízí možnost potisku nebo polepu plastových materiálů podle vašeho vlastního návrhu nebo zvoleného motivu. Firma Elventa LV, s.r.o. vám zajistí formátování a stříhání plastových materiálů na požadované rozměry a také dopravu na místo určení.


Firemní články
Prodej a servis hokejového vybavení Cheb, opravy holí, broušení a opravy bruslí

Prodej a servis hokejového vybavení Cheb, opravy holí, broušení a opravy bruslí

S prodejem a servisem hokejového vybavení máme dlouholeté zkušenosti, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Prodáváme vybavení pro děti i dospělé.