MUDr. Věra Křenková OK privatGYN, s.r.o.


Palackého 972/23, Holešov 769 01
Paní doktorka MUDr. Věra Křenková ve své ordinaci OK privatGYN, s.r.o poskytuje komplexní diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru gynekologie a porodnictví. Provádíme preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, léčbu gynekologických potíží, očkování proti rakovině děložního čípku a také předepisování hormonální antikoncepce. Naše ordinace sídlí na adrese Palackého 972/23, Holešov.

Ordinace, ambulance:
- gynekologie
- komplexní diagnostická, preventivní a léčebná péče
- preventivní prohlídky
- diagnostika a léčba gynekologických onemocnění
- ultrazvuková vyšetření
- péče o těhotné
- očkování proti rakovině děložního čípku
- předpis hormonální antikoncepce.

V naší ordinaci se Vám dostane kvalitní a vysoce profesionální lékařské péče. Pokud stále hledáte svého gynekologa, neváhejte se na nás obrátit.

Produkty
  • psychologické vyšetření, terapeutická sezení, preventivní lékařské prohlídky, zdravotnická zařízení, preventivní mamografické vyšetření

Obec Jedlá v lokalitě s řadou pramenů, svahových bučin i vzácných rostlin, Havlíčkův Brod.

Obec Jedlá v lokalitě s řadou pramenů, svahových bučin i vzácných rostlin, Havlíčkův Brod

Společnost zajišťující prodej pomůcek, laboratorní reagencie nejvyšší kvality, spojení umělé DNA či analyzování biologického materiálu.


Související články
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

MONADA spol. s r.o.

Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.


Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

MONADA spol. s r.o.

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.


Analýza chůze – důležitá při řešení bolesti chodidel

Ergona Opava s.r.o.

Analýza chůze – důležitá při řešení bolesti chodidel

Problémy s chůzí a s bolestí chodidel má v současnosti velké množství lidí. Příčiny bývají různé, spousta lidí je však neřeší, ačkoliv znepříjemňují kvalitu života. Patříte mezi ty, kteří se chtějí problémů postavit čelem a vyřešit jednou provždy? Prvním krokem, který vede ke zjištění příčiny bolesti chodidel a ke způsobu náprav, je analýza chůze a stoje.


Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.


Firemní články
Gynekologie, porodnictví, očkování proti rakovině děložního čípku Holešov, příjem nových pacientek

Gynekologie, porodnictví, očkování proti rakovině děložního čípku Holešov, příjem nových pacientek

Gynekologie, porodnictví, očkování proti rakovině děložního čípku Holešov, příjem nových pacientek, ultrazvuková vyšetření, preventivní prohlídky, předpis hormonální antikoncepce.