Ortoflex, s.r.o.


Lidická 977/23a, Brno - Veveří 602 00
Společnost Ortoflex, s.r.o. provozuje ordinace ortodoncie v Brně a Velké Bíteši. Ortodoncie je obor zabývající se nepravidelností zubů a čelistí, které způsobují estetické a často i funkční obtíže. Naším společným cílem je dosažení rovných zubních oblouků do sebe zapadajících. Spolupracujeme aktivně s mnoha specialisty z jiných oborů - parodontologie, estetické stomatologie, implantologie, chirurgie. Snímací aparáty, fixní aparáty. Neviditelná rovnátka -Incognito - vyrábí se každému klientovi na míru a aplikují se z vnitřní strany zubů.

Ortodoncie:
- rovnání zubů
- snímací a fixní aparáty
- neviditelná rovnátka.

Ordinační hodiny - Lidická 23a, Brno:
PO: 8:00-18:00
ÚT: 8:00-16:00
ST: 8:00-16:00
ČT: dle terapeutických plánů
PÁ: 8:00-14:00.

Ordinační hodiny - Masarykovo náměstí 6, Velká Bíteš:
ČT: 8:00-17:00.

Krom ortodontické léčby nabízíme pacientům i služby dentální hygieny včetně bělení zubů.

Produkty
  • služby bělení zubů, léčba dásní, dentální hygiena, srovnání křivých zubů, zubní implantáty, zubní můstky

Betonová střešní krytina, realizace střech.
Plechová střešní krytina - lehká, odolná, s rychlou montáží.

Antigenní test na COVID-19 ze slin, cena za 1 test je 130,- Kč.
Laboratorní plasty pro malé i velké laboratoře.


Související články
Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Rovnátka znamenají dodržování důkladné hygieny chrupu

Rovnátka v úsměvu nejsou v dnešní době vůbec neobvyklé. Vybírat si můžete z keramických či kovových typů, můžete mít dokonce barevné gumičky. Jsou módní záležitostí a navíc vám narovnají zuby. Rovnátka řeší mnoho nesrovnalostí chrupu, špatné postavení zubů, zakřivené zuby nebo další anomálie. Při nošení rovnátek musíme myslet také na důkladnou hygienu. Navštívit můžete Ortodoncii v Otrokovicích - MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.


Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Rovnátka včas: První návštěva na ortodoncii se nesmí odkládat

Trápí vaše děti křivé zuby? Jejich problémy vyřeší včasná návštěva ortodoncie - vady chrupu je totiž třeba léčit co nejdříve. Pokud jste ze Zlína, Otrokovic, Napajedel nebo jejich okolí, navštivte ortodoncii MUDr. Heleny Dvořákové v Otrokovicích. Zajistíme rovnátka pro děti i dospělé, ale i řešení estetických vad chrupu. Důležité je přijít včas!


Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Rafael dentální klinika s.r.o.

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Děsí vás návštěva zubaře několik týdnů dopředu a při zvuku vrtačky Vám naskakuje husí kůže? Pak pro Vás bude nová zubní klinika v centru Zlína příjemnou změnou. MUDr. Rafael Chajrušev a jeho tým zkušených stomatologů Vám totiž zajistí komplexní služby preventivní, záchovné i estetické stomatologie. A to vše bez bolesti a zbytečných komplikací. Potřebujete zubní implantát, novou zubní korunku nebo Vás čeká celková rekonstrukce chrupu? Na klinice Rafael Chajrušev Vás žádná bolest nečeká.


Firemní články
Ortodontická ordinace, rovnátka na míru

Ortodontická ordinace, rovnátka na míru

Dokonalé srovnání zubů z estetického či funkčního důvodu, fixní, snímací i neviditelná rovnátka Vám na míru zhotoví ortodontická ordinace Ortoflex, s.r.o., Brno.