Petr Machač


Nové Bránice č. 232, Nové Bránice 664 64
Firma Petr Machač se sídlem v obci Nové Bránice v okrese Brno-venkov se již od roku 1999 zabývá realizací automatických závlahových systémů pro zahrady i pro zemědělství po celé České republice.

V rámci své činnosti nabízíme komplexní služby od návrhu až po realizaci nebo vám zajistíme pouze dodávku materiálu a odborný servis. Záleží na požadavcích zákazníka. Samozřejmostí je také zajištění záručního a pozáručního servisu.

Zajišťujeme profesionální závlahové systémy například zahrad, sportovních ploch, parků, skleníků, sadů, pěstebních školek, polí a vinic.

Pracujeme výhradně se systémy a komponenty předních světových výrobců, zejména Hunter.

Naše služby:
- poradenská činnost
- zaměření ploch s následným vypracováním návrhu a cenové kalkulace
- realizace automatického závlahového systému
- kompletní servisní služby
- prodej jednotlivých komponentů.

Produkty
  • rozprašovací postřikovače, rotační postřikovače, dešťové senzory, zavlažovací zařízení


Související články
Montáž automatických zavlažovacích systémů

AQUASTART, spol. s r.o.

Montáž automatických zavlažovacích systémů

Voda je základním stavebním prvkem lidského organismu a nejenom pro lidi je obzvláště důležitá, ale také pro ostatní živočichy a samozřejmě i rostliny, které by bez vody nepřežily. Hlavní náplní firmy AQUASTART spol. s. r.o., je montáž automatických zavlažovacích systémů. Postaráme se i o výrobu a prodej travních koberců.


GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

GARD&N UH s.r.o.

GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

Co je součástí každého města i vesnice a pomáhá vytvářet jeho celkový dojem? Je to zajisté veřejná zeleň a také městský mobiliář. Náměstí se spoustou květin, stromů a míst k odpočinku působí vždy lépe, než holá plocha bez čehokoliv živého. Přesně na to myslí společnost GARD&N, která se kromě realizace zahrad soukromých osob zabývá i projektováním parků a dalších veřejných ploch.


Komplexní sadovnická a zahradní činnost

Zahradnické služby Knotek & Veselka

Komplexní sadovnická a zahradní činnost

Každá zahrada je důležitou součástí a také pýchou všech domů. Splňuje účel praktický, ale především estetický a proto není na škodu odevzdat veškerou realizaci konečného vzhledu profesionálům, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům a postarají se i o další údržbu. Tak jako i Zahradnické služby Knotek & Veselka ze Štětí.


Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel

Š & Z - sdružení

Montáže automatických úsporných závlahových systémů a čerpadel

Aby byla tráva krásně zelená, je nutné ji pravidelně zalévat. Z tohoto důvodu je nutné zajistit kvalitní závlahu. Ta je v současné době realizována nejčastěji automatickými zavlažovacími systémy, které tvoří nejmodernější způsob, jak vyřešit otázku závlahy. Nechejte si zpracovat řešení na míru Vaším požadavkům a dejte zeleni to, co potřebuje.


Firemní články
Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač

Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač

Společnost Závlahy Machač z Nových Bránic v okrese Brno venkov působí přes dvacet let na trhu a poskytuje kvalitní a spolehlivé automatické závlahové systémy.