Petr Machálek


Na Pláni 1344, Ústí nad Orlicí 562 06
Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel
-Velkoobchod a maloobchod

Produkty
  • klimatizační jednotky, vytápění a chlazení, regulační zařízení, průmyslová filtrace, speciální ventilátory

Přemýšlíte o změně práce? Český výrobce potravin s moderním technologickým vybavením i zázemím pro zaměstnanceprace@mogador.cz

Kontrola střech, teras i spodních staveb. Specializujeme se na kontrolu povlakové hydroizolace.

Naše služby jsou zárukou kvality a bezpečnosti vaší střechy.

Související články
Montáž a dodávka klimatizací pro administrativní budovy a bytové domy

ELSPACE KLIMA s.r.o.

Montáž a dodávka klimatizací pro administrativní budovy a bytové domy

Administrativní budovy a bytové domy čelí narůstajícím nárokům na komfortní a zdravé klima. ELSPACE KLIMA přináší řešení – montáž a dodávku klimatizací, které jsou nejen efektivní, ale také ekonomicky výhodné. Klimatizace pro administrativní budovy a bytové domy jsou navrženy s důrazem na uživatelský komfort, energetickou účinnost a dlouhodobou udržitelnost.


Jakou značku klimatizace si vybrat? - Poradíme vám!

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Jakou značku klimatizace si vybrat? - Poradíme vám!

Plánujete pořídit si spolehlivou klimatizaci a nevíte, jakou značku zvolit? Výběr správné klimatizace je důležitý pro vaše pohodlí a úsporu nákladů. BBklima99 ve Znojmě poskytuje odborné poradenství a prodej špičkových značek klimatizací. Pomohou vám vybrat kvalitní, energeticky úspornou a designově atraktivní klimatizaci pro váš domov či kancelář. Přesvědčte se sami o jejich profesionálních službách.


Expert na čisté prostory

RRT Cleanrooms s.r.o.

Expert na čisté prostory

Hledáte specialistu na čisté prostory? Společnost RRT Cleanrooms nabízí komplexní řešení na míru vašim potřebám. Firma poskytuje špičkové služby v oblasti návrhu, realizace a montáže čistých prostor pro různé obory a dodávku komponent pro výstavbu čistých prostorů.


Stavební a filtrační prvky - základní kameny čistých prostorů

RRT Cleanrooms s.r.o.

Stavební a filtrační prvky - základní kameny čistých prostorů

Stavební prvky čistých prostorů jsou základem pro vytvoření kontrolovaného prostředí, které je nezbytné pro řadu průmyslových aplikací. Firma RRT Cleanrooms, která je špičkou ve svém oboru, zajišťuje jak komplexní dodávky a montáže čistých prostorů, tak prodej široké škály komponentů pro výstavbu čistých prostorů značky Klimaoprema d. d..