Petr Teuber
zemní práce


Na Strži 46, Červený Kostelec 549 41
Provádíme zemní a výkopové práce výkonnými rypadly KOMATSU.

Do našeho portfolia služeb patří přípravné práce pro stavby, přípravy pro základy pozemních, inženýrských i vodohospodářských staveb, přípravy pro staveniště, hloubení základů, zahrnování a skrývání zeminy, terénní úpravy svahů, zahrad, hřišť, zpevnění a opravy komunikací, veškeré demoliční a výkopové práce, rekultivace území, výstavba a opravy lesních, horských, polních komunikací, případně jiné práce dle požadavků zákazníka.

Působíme v okolí měst Broumov, Trutnov, Police nad Metují, Hronov, Červený Kostelec, Náchod, Jaroměř, Nové město nad Metují.

Produkty
  • bourání budov, destrukce konstrukcí, strhnutí zbořenin, sanace budov, odvoz a likvidace odpadu, cihelná suť, práce s těžkou technikou
  • vyhloubení základů, úprava terénu, výkop jam a bazénů, výstavba pozemních komunikací, stavba chodníků a terénní úpravy

Točená schodiště, dveře a nábytek na zakázku Nymburk, kuchyně na míru, dřevěné postele, skříně.

Točená schodiště, dveře a nábytek na zakázku Nymburk, kuchyně na míru, dřevěné postele, skříně

Kompletní provedení klempířských prací Praha – spolehlivě a kvalitně.
Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou.


Související články
Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

ATLANTA, a.s.

Rodinné domy Znojmo, občanská a průmyslová výstavba

Výstavba rodinných domů, bytů, průmyslových zón, různé opravy, rekonstrukce, zemní práce a mnoho dalšího, vyžaduje ruce, zkušenosti a dovednosti profesionálů. Jedině tak je možné uskutečnit dokonalé stavební projekty, které mají následně sloužit k bydlení, firemnímu provozu nebo k výrobě. Pokud hledáte pro tento účel stavební firmu s dlouholetou tradicí a nemalými zkušenostmi, tak svoje služby vám poskytne společnost ATLANTA, a.s. se sídlem v Novém Šaldorfě, okres Znojmo.


Stavba beze všech starostí

D - BAU s.r.o.

Stavba beze všech starostí

Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.


Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Zempra MB s. r. o.

Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.


Firemní články
Zemní a výkopové práce Červený Kostelec výkonnými rypadly KOMATSU, hloubení základů, výkopy

Zemní a výkopové práce Červený Kostelec výkonnými rypadly KOMATSU, hloubení základů, výkopy

Realizujeme zemní a výkopové práce výkonnými japonskými rypadly KOMATSU, hloubení základů, zahrnování a skrývání zeminy, terénní úpravy svahů, zahrad, hřišť.