Plado, s.r.o.

CZKTryskání kovů

Tryskání kovů

Tryskání kovů, rychlé dodací lhůty a vysoká kvalita zpracovaného produktu

Práškové lakování a fosfátování

Práškové lakování a fosfátování

Práškové lakování, kvalitní povrchová úprava s dlouhou životností, fosfátování

Povrchové úpravy kovů

Povrchové úpravy kovů

Kvalitní povrchové úpravy kovů tryskáním nebo fosfátováním


Tryskání a úpravu kovů a práškové lakování

Tryskání, práškové lakování a další povrchové úpravy kovů provádí v okolí Brno-venkov společnost PLADO s.r.o, která sídlí v Ivančicích. Jsme také schopni zpracovat zakázky pro oblast Znojma, Třebíče a Pohořelic.

V naší práškové lakovně lakujeme ocel, pozinkované díly, hliník a nerez a všeobecně všechny kovové výrobky s odolností teploty nad 200°C. Zhotovíme i zakázky na nadrozměrné díly, ovšem po předchozí konzultaci. Bez poskytnutí záruky také provedeme opravy starých nátěrů, přelakování starých nátěrů a korozí bez jejich odstranění a nalakujeme i výrobky, na kterých se vyskytují plochy, na které není možné nanést barvu. V opačném případě však neprovádíme lakování materiálů, jako je plast, dřevo, keramika, sklo nebo beton a také výrobky, které přišly do přímého styku se silikonem nebo látkami obsahující silikon.

Ruční tryskání provádíme u nadrozměrných dílců, středně velké a drobné díly zpracováváme pomocí automatického tryskacího stroje.Výrobky, které není možné tryskat, předupravíme pomocí fosfátování. Jako doplňující předúpravu používáme ruční broušení.před samotným lakováním provádíme i maskování požadovaných ploch a závitů. Samotné nanesení práškové barvy probíhá v lakovací kabině s podlahovým odsáváním za použití ručních lakovacích pistolí značky Wagner. K vytvrzení nanesené vrstvy prášku dochází ve vypalovací peci.

U námi zpracovávaných výrobků také probíhá v každé mezifázi kontrola výrobku, včetně výstupní kontroly. Výrobek pro naše klienty také zabalíme. Dopravu zajišťujeme naším vozem Peugeot Boxer valník (10 palet 1200 x 800 mm, 1, 5 tuny)

Naše společnost si velmi zakládá na osobním přístupu a při naší práci klademe důraz na vysokou kvalitu, která je pro nás samozřejmostí. Snažíme se o maximálně rychlé dodací podmínky, což podporujeme tím, že jsme schopni zajistit také dopravu zakázek. V případě Vaší potřeby Vám také rádi poradíme nejvhodnější povrchovou úpravu pro práškové lakování a vše, co s lakováním souvisí.


Katalog firem:    

Povrchové úpravy kovů

,  
Štítky:

tryskání kovů, úprava kovů, prášková lakovna Brno venkov, Pohořelice, Znojmo, Třebíč