ROOFTRUSS s.r.o.
Výroba vazníků a krovů


Na výrobu střešních konstrukcí, prodej řeziva a kompletní dodávku střešních krytin je zde pro vás firma ROOFTRUSS s.r.o. - naši specializací je především výroba dřevěných příhradových vazníků a krovů, ale díky našim zkušenostem a šikovností vám zajistíme i montáž střechy na klíč. Přijedeme za vámi kamkoliv - máme spokojené zákazníky po celé České republice od Kroměříže, Prostějova, Olomouce, Šumperka přes Ostravu, Brno, Znojmo až po Jeseníky.

Jsme poměrně mladá firma, ale o to více se snažíme dbát na kvalitu a dobře odvedenou práci. Svou pozici na trhu se nám daří dobývat a věříme, že si najdeme cestu i mezi další stavebníky, podnikatele, zemědělce nebo projekční a stavební firmy.

Hlavní náplní naši firmy jsou návrhy, výroba a dodávka konstrukcí z dřevěných příhradových vazníků s kovovými deskami s prolisovanými trny. Průmyslově vyráběné vazníky se styčníkovými deskami pocházejí ze Severní Ameriky jako náhrada za klasické sbíjené vazníky, ocelové nebo betonové prvky.

Dřevěné příhradové vazníky
- mají široké uplatnění v celém stavebním průmyslu (střechy rodinných a bytových domů, supermarketů, halových objektů. Dále při realizace dřevěných stropů, bednění mostů, altánů i celých domů)
- navrhují se až na rozpětí 30m bez mezilehlé podpory a vybírat lze z různých tvarů (sedlové, pultové, obloukové nebo s obytným podkrovím).

Dřevěné příhradové konstrukce se styčníkovými deskami s prolisovanými trny mají skvělé uplatnění při řešení atypických tvarů bednění monolitických železobetonových konstrukcí v pozemním a převážně inženýrském stavitelství.

Krovy
- dále se zaměřujeme na montáže a demontáže krovů, půdní vestavby, rekonstrukce střech, zahradní pergoly, obklady stěn i stropů
- návrhy, výroba, dodávka tradiční tesařské konstrukce valbových, polovalbových, sedlových, mansardových, pultových a jiných střech
- kompletní dodávky střešní krytiny, klempířských a pokrývačských prvků, tepelných izolací a fólií, podhledů z palubek.

Věnujeme se také dodávce stavebního řeziva. K prodeji je u nás široká škála různě zpracovaných stavebních řeziv:
- hranoly, latě, prkna, trámy, fošny, podlahové obkladové palubky, OSB desky.

Výroba dřevěných příhradových vazníků a krovů

Výroba dřevěných příhradových vazníků a krovů

Montáž, demontáž, rekonstrukce krovů

Montáž, demontáž, rekonstrukce krovů

Prodej různě zpracovaných stavebních řeziv

Prodej různě zpracovaných stavebních řeziv

Atypické bednění pro monolitické konstrukce

Atypické bednění pro monolitické konstrukce

Štítky:

Příhradové vazníky, krovy, výroba, montáž střechy na klíč, střešní krytina, prodej Kroměříž

POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ROOFTRUSS s.r.o. Výroba vazníků a krovů
WEBOVÁ STRÁNKA
ROOFTRUSS s.r.o.
rooftruss.cz
Adresa

Adresa

Křenovská 1374 (průmyslový areál Kojetín)
Kojetín 752 01

info@rooftruss.cz
+420 603 711 890


Najdete nás také zde:

ARES
captcha