Vivahome, s.r.o.


Šípková 822, Štětí 411 08
Telefon: +420 702 270 192

Gabiony nás baví a realizaci gabionů, gabionových opěrných stěn provádíme již 9let. Jsme odborníci a profíci na: gabionová opěrná zeď, gabionové oplocení, gabionová stěna, gabion design. Máme dlouholeté odborné a profesní zkušenosti.

Drátěné konstrukce a koše vyplněné přírodním nebo lomovým kamenem, popřípadě recyklátem nebo vhodnou zeminou to jsou gabiony. Jejich výhodou je především krátká doba realizace, stabilita, technická variabilita, ekologická nezávadnost, přírodní vzhled a recyklovatelnost.

Zajišťujeme kompletní realizaci a montáž gabionových plotů, stěn, zídek a také zdí. Stavbu gabionových plotů a konstrukcí provádíme certifikovaným systémem AlgonR.

Gabiony mají velkou budoucnost díky variabilitě a možnostem konstrukce. Při dodržení technologického postupu při montáži Vám gabiony budou dobře sloužit po mnoho let.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme, zpracujeme cenovou nabídku, přijedeme a postavíme…

K naší další činnosti patří návrhy a změny interiérů s celostním přístupem.

Naše firma sídlí ve městě Štětí, okres Litoměřice.

IČ: 01685732
DIČ: CZ01685732
Okres: Litoměřice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč

Telefon:
+420 702 270 192
+420 602 230 470

Email:
info@gabionyprovasdum.cz
kovacova@vivahome.cz

Web:GPS: 50°27′25.31″ N, 14°23′31.24″ E

QR kód firmy Vivahome, s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

ILTEGRO, spol. s r.o.

Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Hutní materiál pro výrobu ocelových konstrukcí a dalších produktů

PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o.

Hutní materiál pro výrobu ocelových konstrukcí a dalších produktů

Firma PROGRES OCEL Hradec Králové se zabývá prodejem hutního materiálu pro různé oblasti průmyslu, energetiky, ekologie a dalších. Dodává kvalitní plechy splňující české i zahraniční normy. Díky spolupráci se spolehlivými a ověřenými dodavateli, moderním technologiím a zkušenostem v oboru může společnost garantovat kvalitu.


Přesné a rychlé dělení materiálu s pomocí laserové technologie budoucnosti

TVARPAL, s. r. o.

Přesné a rychlé dělení materiálu s pomocí laserové technologie budoucnosti

Laserový paprsek je velice výhodné využít pro přesné řezání i těch nejodolnějších kovových i nekovových materiálů. Tím, že je možné zaostření pouze na určité místo, vznikne řezná spára minimálních rozměrů. Tím pádem nedochází k plýtvání materiálem.


Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

BOŠ spol. s r.o.

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.