Yong DA, s.r.o. - Running Sushi Wang


Jánská 453/9, Brno 602 00
Toužíte po exotice, ale nemáte peníze na cestování?

Zavítejte do restaurace Running Sushi Wang, zde budete svým snům blíže.

Provozujeme čínskou restauraci, která nabízí široký sortiment tradičních čínských a japonských jídel.

Neváhejte a přijďte ochutnat to nejlepší Sushi - Maki, Nigiri, závitky, taštičky, smažené krevety, polévky, saláty a mnoho dalších báječných jídel.

Spolu s vlastnoručně vybranými pochoutkami si můžete užít i netradiční způsob servírování a stolování.

Naleznete nás na adrese Jánská 453/9, Brno.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty
  • vegetariánská jídla, denní menu, hotová jídla, české pokrmy, zahraniční speciality, mořské speciality, hotová jídla, minutková kuchyně


Související články
Ubytování v rodinném penzionu v blízkosti města Třeboně

Roman Matějka - Penzion u Třeboně

Ubytování v rodinném penzionu v blízkosti města Třeboně

Pokud hledáte místo, kde si odpočinete od shonu a stresu každodenního života, nechte se zlákat kouzlem Penzionu u Třeboně. Tento rodinný penzion se nachází v malebné obci Břilice, v srdci jihočeských rybníků, a poskytuje komfortní ubytování, vynikající kuchyni a spoustu možností, jak si užít přírodu i kulturu.


Hotel Paramon - relaxace v srdci Jeseníků

Hotel Paramon

Hotel Paramon - relaxace v srdci Jeseníků

Hledáte klidné a pohodlné ubytování v srdci Jeseníků? Hotel Paramon je tou pravou volbou pro vás. Nabízí komfortní pokoje a chatky, vynikající stravování, služby a aktivity pro relaxaci i aktivní odpočinek.


Hotel AVANTI****, ideální místo pro vaše konference či firemní akce v Brně

Hotel AVANTI****

Hotel AVANTI****, ideální místo pro vaše konference či firemní akce v Brně

Pokud hledáte místo pro vaši příští konferenci, firemní akci, setkání nebo školení, měli byste se podívat na Hotel AVANTI****. Tento moderní čtyřhvězdičkový hotel v Brně vám nabízí nejen komfortní ubytování, ale také moderní konferenční sály, které splní vaše očekávání. Pro své hosty poskytuje širokou škálu služeb a vybavení, včetně wellness centrum s bazénem, saunou a fitness, parkováním zdarma nebo 24hodinovou recepci.


Komfortní ubytování v moderně vybavených pokojích v historickém městě Telč

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Komfortní ubytování v moderně vybavených pokojích v historickém městě Telč

Pokud hledáte ubytování v historickém a romantickém městě Telč, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, je výbornou volbou bezbariérový Hotel Antoň, jež nabízí komfortní a moderní pokoje, stylovou restauraci a možnost pořádání firemních akcí nebo oslav. Nachází se v centru Telče na klidném a dobře přístupném místě s napojením na různé turistické a cyklistické trasy. Disponuje 43 pokoji (96 lůžek) různých kategorií, které jsou vybaveny satelitní TV, bezplatným Wi-Fi, hypoalergenním ložním prádlem a prostornou koupelnou. Některé pokoje mají také soukromou terasu s proskleným zastřešením i stěnami.