Hotel Belaria


Žimrovická 663, Hradec nad Moravicí 747 41

Hotel.

IČ: 26866609
DIČ: CZ26866609
Okres: Opava
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Horák

Cyklistický pobyt v hotelu Belaria Opava

Cyklistický pobyt v hotelu Belaria Opava

Hotel Belaria nabízí cyklistický pobyt za 2000,- Kč 3 dny/2noci pro 2 osoby: - snídaně - volný vstup do venkovního i vnitřního bazénu - úschovna kol - nordic walking - zapůjčení map - cyklostezek - fitness hodina zdarma.


Rodinný pobyt v hotelu Belaria Opava

Rodinný pobyt v hotelu Belaria Opava

Hotel Belaria nabízí: - víkend s dětmi na 3 dny/2 noci - 2 dospělí + 1 dítě 2700,- Kč - 2 dospělí + 2 děti 3500,- Kč - dítě do 3 let zdarma lůžko i strava - rodinná dovolená 7 dní/6 nocí - 2 dospělí + 1 dítě 8100,- Kč - 2 dospělí + 2 dětí 10500,- Kč V ceně zahrnuto: - ubytování - snídaně - sladké překvapení pro všechny - whirpool hodina zdarma - fitcentrum hodina zdarma - kulečník, stolní fotbálek hodinu zdarma - sauna, bazén neomezeně.


Romantický pobyt v hotelu Belaria Opava

Romantický pobyt v hotelu Belaria Opava

Nabízíme příjemně strávený romantický pobyt v hotelu Belaria pro 2 osoby za 2700,- Kč. V ceně: - 1x snídaně na pokoj - květinová výzdoba na pokoji - hodina whirpool - bazén, sauna neomezeně.


Seniorský pobyt v hotelu Belaria Opava

Seniorský pobyt v hotelu Belaria Opava

Hotel Belaria nabízí seniorský pobyt na 3 dny a 2 noci pro 2 osoby za 2700,- Kč. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně, bazén, sauna, whirpool, masáž 2x30 lávovými kameny nebo medová masáž a zapůjčení nordic walkingu. Přijeďte si užít příjemný pobyt v malebném a krásném prostředí!


Wellness pobyt v hotelu Belaria Opava

Wellness pobyt v hotelu Belaria Opava

Hotel Belaria nabízí wellnes pobyt na 3 dny a 2 noci pro dvě osoby za 2700,- Kč. V ceně pobytu: - snídaně - sauna, bazén - 60 minut fitness, whirpool - masáž lávovými kameny nebo medová masáž 2x30 - zapůjčení nordic walking, badmintonu.


Velikonoční pobyt v hotelu Opava

Velikonoční pobyt v hotelu Opava

Příjďte si užít svátky jara do hotelu Belaria v podzámčí zámku v Hradci nad Moravicí: - nabídka welness - spa procedury - bazén, sauna, whirpool, masáže, kosmetika, koupele - výlety do blízkého okolí. 5.4.2012-9.4.2012 - 4900,-Kč pro 2 osoby: - ubytování ve 2-lůžkovém pokoji - polopenze - sauna a bazén v ceně - v ceně hodina whirpool - parkoviště u hotelu - pobyt s dětmi - 7900,-Kč.


Valentýnský ples, valentýn, hotel Belaria, zábavný večer Opava

Valentýnský ples, valentýn, hotel Belaria, zábavný večer Opava

Už víte, kde budete slavit Valentýna? Přijďte na Valentýnský ples do hotelu Belaria, který se koná v sobotu 11. února 2012 od 19. hodin. Bude na Vás čekat bohatá tombola, zábavný program, večeře, živá hudba a pro každého pozornost. Cena vstupenky: - 350 ,- Kč Rezervace a předprodej vstupenek: - recepce hotelu Belaria - tel. 553 612 222 - informační centrum Hradec nad Moravicí - tel. 553 783 940.


Wellness spa masáže, thajské masáže, hotel Belaria Opava, Ostrava

Wellness spa masáže, thajské masáže, hotel Belaria Opava, Ostrava

Hotel Belaria nově zahájil provoz speciálního wellness a spa centra: - 2 vyhřívané bazény, zábaly, masáže, kosmetika, pedikůra, cičení Aqua, kurzy redukce váhy, finská a aroma sauna, perličkové koupele, rašelinové zábaly,... Masáže: - speciální masáž horkými lávovými kameny - indická masáž bylinnými sáčky "SARAWANGADHAZA" - masáž horkými mořskými mušlemi "TOKORIKI" - speciální masáže "SHIAT-SU" - thajské masáže - pravé Thajky - Royal masáž - královská masáž - klasická thajská masáž - vonná bylinná thajská masáž - thajská masáž pro maminky - thajská masáž pro těhotné - thajská masáž hlavy - thajská masáž plosek nohou - medová relaxační masáž - bylinná relaxační masáž - čokoládová relaxační masáž a zábal - lymfatická masáž - aroma masáž - klasická masáž, sportovní, rekondiční. Zábaly: - skořicové - kofeinové - parafínové - rašelinový zábal zad a šíje - zábal z mořských řas a peeling. Formování postavy/detox: - ošetření přístrojem Kosmetic Vacu, který je určený pro kosmetickou vakuovou masáž, odstraňuje celulitidu, zlepšuje lymfatický systém, zbavuje nadbytečných tuků, redukuje problémové partie. Poradenství: - poradenství z oblasti makrobiotiky - bylinná poradna - pohybová terapie a individuální doporučení - redukce váhy - kurz, vstupní diagnostika, měření, cvičení. jídelníček.


Silvestr 2011, ubytování, Hotel Belaria Opava, Ostrava

Silvestr 2011, ubytování, Hotel Belaria Opava, Ostrava

Přijďte se pobavit a přivítat Nový rok 2012 do Hotelu Belaria. Je zde program, jako: - vystoupení mažoretek - losování bohaté tomboly - společenská zábava - hudba tanečního orchestru Orient Express - půlnoční přípitek - ohňostroj. Cena s večeří - 550,- Kč. Předprodej vstupenek: - recepce hotelu Belaria - Sluna Opava (tel. 553 712 319) - informační centrum Hradec nad Moravicí (tel. 553 783 940).


Hotel Belaria, slavnostní otevření, wellness, rehabilitace Opava

Hotel Belaria, slavnostní otevření, wellness, rehabilitace Opava

Zveme Vás na prohlídku: - nově zrekonstruovaného Hotelu Belaria při příležitosti slavnostního otevření hotelu, rehabilitace, wellness, spa! Datum: Sobota 15.10.2011 Čas: 11.15 - 14.15 hodin 11.15 - 11.20 hodin - Slavnostní otevření hotelu 11.20 - 12.20 hodin - Prohlídka hotelu 11.15 - 14.15 hodin - Po celou dobu Vaší návštěvy bude připraven příjemný program hudební skupiny Belaria.


Aqua Latin Dance, cvičení ve vodě, aqua zumba, aqua fitness Opava

Aqua Latin Dance, cvičení ve vodě, aqua zumba, aqua fitness Opava

Každou středu od 18.00 do 19.00 nabízí hotel Belaria ve vnitřním vyhřívaném bazénu cvičení Aqua Fitness s vodním náčiním a taky tanec ve vodě „Aqua Latin Dance – Aqua Zumba“. Pro všechny ženy bez omezení věku, váhy, nebo kondice


Vánoční večírky, firemní večírky, oslavy, rauty, Opava, Ostrava

Vánoční večírky, firemní večírky, oslavy, rauty, Opava, Ostrava

Vánoční večírky pro firmy: nabízíme možnost konání vánočních večírků pro firmy. Zajišťujeme 2 salonky, víceúčelovou halu, rauty, nebo gastronomii dle výběru, vánoční výzdobu a dekoraci, reprodukovanou, nebo živou hudbu. Rauty, oslavy a svatby na klíč. Možnost uspořádání rautu dle vlastního výběru, grilování, sváteční, nebo svatební menu, založení stolu – slavnostní výzdoba, květinová výzdoba, živá, nebo reprodukována hudba, karaoke, projížďka koňským spřežením, zajištění hotelového autotaxi.Další produkty a služby
  • hotelové ubytování, ubytování pro rodiny, pronájem pokoje, pronájem sálu, pořádání konferencí, pořádání školení, hotelová služba

RDAutomobil s.r.o. Rychlý dovoz aut

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc
Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc

Studentský život sebou přináší nejen krásné roky studentského života a vzdělávání, ale také potřebu vhodného ubytování a nejlépe v blízkosti školy. Komfortně vybavené pokoje pro studenty všech vysokých škol v Olomouci poskytne Správa nemovitostí Olomouc a.s. a Hotel – Hotelový dům.


Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy
Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.