Prodej technických plynů ke svařování

KVP servis s.r.o.

Prodej technických plynů ke svařování

Elektrické nářadí, aku a benzínové nářadí Milwaukee, Ryobi® a AEG

Elektrické ruční nářadí a akumulátorové nářadí proslulých světově známých výrobců Milwaukee a AEG, zahradní program, aku program, elektrické nářadí a benzínové nářadí značky Ryobi® tvoří ucelenou nabídku profi nářadí firmy KVP servis s.r.o. v Opavě. Elektrické nebo aku brusky, vrtačky, pily, šroubováky, frézky, kladiva, ale i benzínové křovinořezy, vyžínače, sekačky prvotřídní kvality jsou skvělou investicí jak pro profesionální řemeslníky, tak pro všechny nadšené kutily.

Elektrické ruční nářadí Milwaukee, KVP servis s.r.o. Opava

Profesionální aku nářadí Milwaukee nejvyšší kvality s dlouhou životností

Akumulátorový hydraulický lis, aku bezuhlíková příklepová vrtačka, aku příklepová vrtačka, aku rázový utahovák, aku set nářadí, aku vrtací šroubovák, aku vrtačka, aku šroubovák, aku úhlová bruska, aku řezačky a další zboží značky Milwaukee tvoří náš prodejní sortiment v kategorii profesionálního nářadí. S nářadím nejvyšší kvality značky Milwaukee se Vám bude pracovat profesionálně, k plné spokojenosti z Vaší práce. Vsadit na kvalitu se vyplácí!

Elektrické nářadí Milwaukee, AEG, Ryobi


Elektrické ruční nářadí včetně příslušenství pro profesionály i kutily

Z elektrického ručního nářadí značky Milwaukee nebo AEG si zajisté vybere každý profesionální i hobby řemeslník. Ze sortimentu elektrického ručního nářadí nabízíme brusky uhlové, pásové, leštičky, frézky, kladiva sekací a bourací, vrtací kladiva, pily kotoučové, přímočaré, pokosové, vrtačky příklepové i bez příklepu, rázové utahováky i multifunkční elektrické nářadí AEG. A protože s našimi zákazníky rádi spolupracujeme, kromě prodeje velmi kvalitního ručního elektrického nářadí provádíme i servis.


Nářadí elektrické, akumulátorové, benzínové a zahradní program Ryobi®

Z našeho nabídkového sortimentu Vás ještě upozorníme na špičkové pomocníky značky Ryobi®. Elektrické a benzínové nářadí i aku program tohoto celosvětově proslulého výrobce předvádí vynikající výkon a spolehlivost. Přijďte si k nám pro to nejlepší ze světa zahradní techniky, vybírejte křovinořezy a vyžínače, sekačky, pily, nůžky na živý plot, sekačky na trávu, fukary a vysavače. Zahradní program, aku program i benzínové stroje značky Ryobi® promění Vaše pracovní činnosti v zábavu!


PODSTRÁNKY

Svařování

Svařování
Svařovací technika a příslušenství, technické plyny pro svařování

Pilové pásy a pásové pily

Pilové pásy a pásové pily
Pásové pily špičkových značek Pilous, Bomar, Pilana a pilové pásy Wikus, Röntgen

Profesionální nářadí

Profesionální nářadí
Elektrické nářadí, aku a benzínové nářadí Milwaukee, Ryobi® a AEG
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KVP servis s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KVP servis s.r.o.
www.kvpservis.cz
Adresa

Adresa

Wolkerova 1716/58B
Opava - Kateřinky 747 05

info@kvpservis.cz
+420 553 034 114


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha