Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů

ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy

Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů

Předokenní a screenové rolety, látkové a zatemňovací rolety, Plisse žaluzie

Látkové rolety, rolety na střešní okna, zatemňovací rolety, předokenní a screenové rolety a Plisse žaluzie tvoří další kategorii stínicí techniky z nabídky společnosti ISOTRA a.s. v Opavě. Látkové interiérové rolety a zatemňovací blackout rolety plní především funkční stránku, brání průniku světla do místností, jsou využívány především ve školách, laboratořích, promítacích místnostech a kancelářských prostorách. Screenové rolety z technických tkanin působí moderně, umožňují jak stínění, tak i výhled do venkovního prostoru. Předokenní rolety dokonale splynou s každou novostavbou, poskytují kvalitní zastínění, chrání před nepřízní počasí.

Screenové rolety pro pasivní stavby, ISOTRA a.s.

Klasické látkové rolety a zatemňovací blackout rolety do poslucháren a laboratoří

Úplného zastínění lze dosáhnout pořízením zatemňovací rolety (tzv. blackout rolety), a proto jsou vhodné k zastínění interiérů poslucháren, promítacích a školicích místností, laboratoří, tříd ve školách apod. Zatemňovací rolety jsou zhotoveny z látky typu blackout, námi dodávaný design se hodí do všech účelových interiérů. V naší nabídce najdete i klasické látkové rolety v nápaditém barevném provedení, do bytových interiérů i do dětských pokojů, které skvěle stíní a přitom vytváří hřejivé prostředí. Na výběr máme speciální látky interiérových rolet, vhodné pro alergiky, látky s nehořlavou úpravou či látku typu den-noc, která se skládá z průhledných a neprůhledných pruhů.

Látkové bytové rolety a zateňovací rolety, ISOTRA a.s.


Předokenní a screenové rolety s výborným zastíněním a termoregulačním efektem

Výborné zastínění, ochrana před vniknutím, tlumení hluku zvenčí, termoregulační schopnosti, to vše si splníte pořízením předokenních rolet. Vybírat můžete z mnoha barevných odstínů, lamely jsou buď z plastu nebo hliníku plněné PUR pěnou a po stažení vytváří kompaktní plnou plochu. Předokenní rolety se dají dodatečně nainstalovat na rám okna nebo na fasádu. Nejen pro účely pasivních staveb dodáváme screenové rolety z technické tkaniny, které každé stavbě dodají působivý vzhled, poskytují perfektní zastínění, ale přitom umožňují výhled do exteriéru. Screenové rolety jsou odolné proti větru a částečně poskytují ochranu proti hmyzu.

Screenové rolety z technické tkaniny, ISOTRA a.s.


Skládané látkové žaluzie Plisse v mnoha barevných odstínech, se vzorem či potiskem

Skládané látkové žaluzie Plisse vyrábíme v mnoha barevných odstínech, vybrat si můžete Plisse žaluzii jednobarevnou, s různými vzory nebo potiskem, tak aby dokonale ladila s Vaším interiérem. A ještě si sami zvolíte látku s různou světelnou propustností, to znamená buď zatemňující látku nebo látku s perleťovým nátěrem s reflexním účinkem. Podle potřeby si regulujete zastínění v místnosti nastavením Plisse žaluzie do libovolné výšky. Navštivte naše webové stránky a sami se rozhodněte, který typ zastínění bude pro Vás ten nejlepší!

Skládané látkové žaluzie Plisse


PODSTRÁNKY

Žaluzie

Žaluzie
Venkovní a vnitřní žaluzie moderního vzhledu i v atypickém provedení

Rolety a Plisse žaluzie

Rolety a Plisse žaluzie
Předokenní a screenové rolety, látkové a zatemňovací rolety, Plisse žaluzie

Markýzy

Markýzy
Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
WEBOVÁ STRÁNKA
ISOTRA a.s.
www.isotra.cz
Adresa

Adresa

Bílovecká 2411/1
Opava 746 01

isotra@isotra.cz
+420 553 685 111


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha