Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů

Venkovní markýzy na terasy, balkóny, k rodinným domům, ale i venkovní markýzy k obchodům, restauracím, hotelům, k zastřešení malých i větších ploch vyrobí, dodá a nainstaluje firma ISOTRA a.s., přední výrobce stínicí techniky. Praktické a elegantní markýzy ISOTRA, zhotovené z široké kolekce kvalitních markýzových látek DICKSON se speciální povrchovou úpravou CLEANGARD a látky SATTLER se speciální povrchovou úpravou TEXgard, dodají každému exteriéru punc elegance a přitažlivosti.

Kvalitní markýzy se speciální povrchovou úpravou

TERASOVÉ MARKÝZY Z ŠIROKÉ KOLEKCE LÁTEK SE SPECIÁNÍ ÚPRAVOU

K příjemnému posezení ve stínu na balkoně, terase nebo na venkovním prostranství rodinného domu určitě přispějí i venkovní markýzy ISOTRA, které Vás ochrání před sluncem i letním deštíkem. Pro větší i menší terasy, verandy, balkony Vám dodáme venkovní markýzy v pestré barevné škále markýzových látek DICKSON se speciální povrchovou úpravou CLEANGARD a látky SATTLER se speciální povrchovou úpravou TEXgard. Dodáme terasové markýzy kazetové či s nosným profilem nebo bez. Ovládání si zvolíte buď manuální nebo elektronické. Vyberte si z naší nabídky terasových markýz a dejte Vašemu venkovnímu prostoru styl a eleganci. Dodáváme výsuvné venkovní markýzy na terasy a balkony s maximálním výsuvem 4 m.

Venkovní markýzy na balkony, terasy, ISOTRA a.s.


Košové markýzy k zastřešení vchodů restaurací, hotelů, kaváren a obchodů

K dnešním trendům bezesporu patří účelné i esteticky působící zastřešení vchodů restaurací, hotelů, kaváren a obchodů venkovními košovými markýzami. Potah košových markýz nejčastěji vyrábíme z odolných plastových materiálů. Na přání zákazníka vyrobíme potřebný tvar venkovní markýzy, od klasické stříšky až po členitější tunel. Konstrukce košových markýz je pevná, vyrobená z hliníkových profilů. Košové markýzy ISOTRA vypadají reprezentativně a budou Vám účelně sloužit dlouhou dobu.

Košové markýzy k zastřešení vchodů, ISOTRA a.s.


PODSTRÁNKY

Žaluzie

Žaluzie
Venkovní a vnitřní žaluzie moderního vzhledu i v atypickém provedení

Rolety a Plisse žaluzie

Rolety a Plisse žaluzie
Předokenní a screenové rolety, látkové a zatemňovací rolety, Plisse žaluzie

Markýzy

Markýzy
Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
WEBOVÁ STRÁNKA
ISOTRA a.s.
www.isotra.cz
Adresa

Adresa

Bílovecká 2411/1
Opava 746 01

isotra@isotra.cz
+420 553 685 111


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha