ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy

Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů

ISOTRA a.s.
Žaluzie, rolety, markýzy
Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů

Venkovní markýzy na terasy, balkony, k rodinným domům, ale i venkovní markýzy k obchodům, restauracím, hotelům, k zastřešení malých i větších ploch vyrobí, dodá a nainstaluje firma ISOTRA a.s., přední výrobce stínicí techniky. Praktické a elegantní markýzy ISOTRA, zhotovené z kvalitních materiálů se speciální nepromokavou povrchovou úpravou, nebo z odolných plastových materiálů, v široké barevné škále, dodají každému exteriéru punc elegance a přitažlivosti.

Venkovní košová markýza, ISOTRA a.s., Opava

Terasové markýzy z látek s nepromokavou úpravou v pestré barevné škále

K příjemnému posezení ve stínu na balkoně, terase nebo na venkovním prostranství rodinného domu určitě přispějí i venkovní markýzy ISOTRA, které Vás ochrání před sluncem i letním deštíkem. Pro větší i menší terasy, verandy, balkony Vám dodáme venkovní markýzy v pestré barevné škále, z látky se speciální nepromokavou úpravou, terasové markýzy s nosným profilem nebo bez. Ovládání si zvolíte buď manuální nebo elektronické. Vyberte si z naší nabídky terasových markýz a dejte Vašemu venkovnímu prostoru styl a eleganci. Dodáváme výsuvné venkovní markýzy na terasy a balkony s maximálním výsuvem 3,5 m.

Venkovní markýzy na balkony, terasy, ISOTRA a.s.


Košové markýzy k zastřešení vchodů restaurací, hotelů, kaváren a obchodů

K dnešním trendům bezesporu patří účelné i esteticky působící zastřešení vchodů restaurací, hotelů, kaváren a obchodů venkovními košovými markýzami. Potah košových markýz vyrábíme z odolných plastových materiálů, ale lze ho zhotovit i z klasické markýzové látky s nepromokavou povrchovou úpravou. Na přání zákazníka vyrobíme potřebný tvar venkovní markýzy, od klasické stříšky až po členitější tunel. Konstrukce košových markýz je pevná, vyrobená z hliníkových profilů. Košové markýzy ISOTRA vypadají reprezentativně a budou Vám účelně sloužit dlouhou dobu.

Košové markýzy k zastřešení vchodů, ISOTRA a.s.Žaluzie

Žaluzie

Venkovní a vnitřní žaluzie moderního vzhledu i v atypickém provedení

Rolety a Plisse žaluzie

Rolety a Plisse žaluzie

Předokenní a screenové rolety, látkové a zatemňovací rolety, Plisse žaluzie

Markýzy

Markýzy

Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů