Výkup všech druhů papírového odpadu a skartace citlivých dokumentů

OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné suroviny Opava

Výkup všech druhů papírového odpadu a skartace citlivých dokumentů

Výkup, třídění a zpracování železného odpadu, kovošrotu, barevných kovů

Výkup železného odpadu, šrotu, barevných kovů, olověných autobaterií, elektromotorů realizuje společnost OPAMETAL s.r.o. ve svých provozovnách v Opavě, Znojmě, Oticích, Dačicích, Jemnicích. Naše sběrná střediska jsou vybavena nejmodernější technikou na zpracování železného šrotu a barevných kovů, které důkladně třídíme a připravujeme k dalšímu zpracování do sléváren, oceláren a dalších závodů zabývajících se kovovýrobou. Nakládáním s kovovým odpadem, šrotem, barevými kovy a následnou recyklací výrazně přispíváme k ochraně životního prostředí.

Nakládání železného odpadu, OPAMETAL s.r.o. Opava

Výkup a úprava železného šrotu pro recyklaci ve slévárnách a ocelárnách

Společnost OPAMETAL zpracovává kovový odpad a dodává hutním a slévárenským závodům k recyklaci, čímž výrazně napomáhá chránit životní prostředí. V kterékoli z našich provozoven od Vás vykoupíme jakékoli množství železného odpadu, kovošrotu, barevných kovů – měď, bronz, mosaz, hliník, zinek, olovo, cín, dále autobaterie i s elektrolytem, elektroodpad i celé elektromotory. U nás si můžete být jisti seriózním přístupem, vážení provádíme na přesných digitálních vahách, které jsou pravidelně úředně označeny.

Výkup a úprava železného šrotu, OPAMETAL s.r.o.


Úprava železného šrotu, barevných kovů a nerezových materiálů stříháním, lisováním, pálením

Po výkupu kovošrotu, železného odpadu, barevných kovů, nerezových materiálů, se věnujeme v naší největší opavské provozovně další úpravě druhotných surovin podle přání našich odběratelů. Kovový odpad je lisován na mobilním lise Colmar, stacionárních lisech BV300, nebo železný šrot stříháme pomocí automatických hydraulických kontejnerových nůžek Žďas nebo manuálními nůžkami Kajman, popřípadě upravujeme kovový odpad pálením. Nerezový odpad a barevné kovy pečlivě třídíme a vyhodnocujeme jejich chemické složení na základě měření spektrometrem a sigmatestem.

Výkup železného odpadu a barevných kovů, OPAMETAL s.r.o. Opava


Svoz druhotných surovin, lisování nebo rozpálení železného šrotu přímo u zákazníka

Zákazníkům, kteří disponují větším množstvím barevných kovů či železného odpadu, můžeme nabídnout svoz druhotných surovin našimi vozy. A protože v naší firmě OPAMETAL s.r.o. poskytujeme komplexní služby v oblasti výkupu a zpracování kovošrotu, na vyžádání můžeme bezplatně přistavit kontejner pro naložení železného odpadu, větší objem šrotu naložíme vlastním automobilem s hydraulickou rukou, nebo ho rozpálíme autogenem či plazmou přímo na místě. Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, proto pro nás není překážkou přijet na místo s mobilním lisem a zpracovat železný šrot přímo u Vás.

Výkup a zpracování kovošrotu


PODSTRÁNKY

Výkup papíru a skartace dokumentů

Výkup papíru a skartace dokumentů
Výkup všech druhů papírového odpadu a skartace citlivých dokumentů

Výkup železa a šrotu

Výkup železa a šrotu
Výkup, třídění a zpracování železného odpadu, kovošrotu, barevných kovů

Demolice konstrukcí, likvidace autovraků

Demolice konstrukcí, likvidace autovraků
Demolice a odkup konstrukčních celků, ekologická likvidace autovraků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné suroviny Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
OPAMETAL s.r.o.
opametal.cz
Adresa

Adresa

Vančurova 469/28
Opava 746 01

info@opametal.cz
+420 553 034 510


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha