LIPTEX TRADING s.r.o.

CZKLIPTEX TRADING s.r.o.

Firma LIPTEX TRADING s.r.o. je výrobcem pánské konfekce z Liptaně. Šijeme zejména firemní uniformy, uniformy pro dobrovolné hasiče, piloty nebo stejnokroje pro letušky z kvalitního materiálu. Dále se zaměřujeme na výrobu a šití pánských obleků, sak, vest, firemních uniforem a kalhot všech konfekčních velikostí i pro orchestry. Také vyrábíme obleky přesně na míru.

V současnosti šijeme pánské obleky do specializovaných prodejen s pánskou konfekcí v České republice.

Náš výrobní program zahrnuje šití na míru :

- pro orchestry
- uniformy pro piloty
- stejnokroje pro letušky
- výrobu firemních uniforem
- stejnokroje pro různé firmy, spolky, organizace (hotely, bezpečnostní agentury, SDH-dobrovolní hasiči, firemní oblečení pro management)
- zakázkové šití pánských obleků na míru ve všech konfekčních velikostech

Při šití obleků bereme ohled na poslední módní trendy a zpracováváme pouze kvalitní vlněné látky. Výsledkem je pánský oblek, který přispěje ke zvýšení image.

Jsme také schopni navrhnout jednotný styl firemního oblečení a zakázku kompletně realizovat dle požadavku zákazníka. Při realizaci zakázky na firemní oděvy zpravidla dojíždíme za klientem.

Při šití obleku na míru poskytujeme individuální konzultaci, kde doporučíme módní trend s ohledem na požadavky a vytvoříme Vám Váš osobní styl. Oblek šitý na zakázku na první pohled odlišuje nositele a podtrhuje Vaši osobnost.

Zhotovujeme pánské obleky přesně na míru, s vyšitím monogramu nositele. Zhotovení obleku na zakázku nám trvá 3 – 4 týdny.

Jsme tady pro Vás. Těšíme se na spolupráci s Vámi


Slogan:

Váš dodavatel pánské konfekce


Katalog firem:    

Krejčovství

,  

Pánské oblečení

,  

Pracovní oděvy

,  
Štítky:

uniformy pro hasiče, pánská konfekce, pánské saka, obleky, firemní uniformy, šití obleků na míru