VMtech, s.r.o.
Chmela Roman


Těšínská 30, Opava 746 01
Prodej:
- produktů ONI system - sledování a střežení Vašeho vozu pomocí GPS, elektronická kniha jízd, navigace, hlášení o havárii, krádeži a odtahu Vašeho vozu, ...
- hands free sady Parrot
- notebooky, počítače a servery LENOVO
- antivirový software ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security, ESET Family Security Pack, ESET Mobile Security, ESET Endpoint Security, ESET Endpoint Antivirus
- barevné a černobílé LED tiskárny a multifunkce OKI
- ekonomický a účetní program Stormware Pohoda

Služby pro Vás:
- Ruční mytí a suché čištění interiérů a exteriérů vozidel exkluzivní NANO technologií SmartWax - www.MytiAutOpava.cz
- mytí karoserií
- profesionální ruční mytí a ošetření karoserie, suché čištění interiérů a kompletní impregnace všech částí automobilů
- garantujeme 6-8 měsíční účinnost impregnace všech ošetřených částí interiérů
- dlouhotrvající provonění interiéru (výběr z 6-ti vůní)
- specialisté na kožené a látkové interiéry vozidel
- ošetření plastů a vinylů v interiéru aut
- intenzivní vysátí interiéru automobilu na všech těžce dostupných místech
- vyčištění motorového prostoru (čištění motoru)
- Bezpečnostní značení kol, skůtrů, motocyklů a automobilů technologií Datatag (UV nátěr, mikrotečky, unikátní elektronický transpordér)
- ONI system - instalace, opravy a revize systémů pro GPS sledování a střežení Vašeho vozu
- instalace hand free sad Parrot
- auto alarmy, centrální zamykání, parkovací asistenti - Jablotron

Eshop - výpočetní technika:
- www.VMtech.cz

Obchodní zastoupení a servisní středisko ONI system.

Produkty
  • autoservis vozidel, oprava klimatizací, opravy elektroinstalace, výměny alternátorů, výměny startérů, montáž centrálního zamykání, servis motorových vozidel, autoservis nákladních vozů, autobaterie výměna
  • "stolní PC, notebooky do 15"", notebooky nad 15"", paměťové kabely do PC, nabíječky na notebooky, brašny na notebooky, optické myši, PC kabely"
  • prezentační zařízení, stolní počítače, projektory a notebooky, tiskárny a faxy, kopírky a skartovače, laminátory a termovazače
  • samoobslužné umývárny, mycí tunel, prodej autodoplňků, spodní mytí, boční mytí, střešní mytí, vysokotlaký wap čistič
  • výměna čelních skel, díly do převodovek, výkup a prodej autodílů, vybavení interiéru vozidel

Opravy a rekonstrukce historických krovů Praha, realizujeme opravy a zachováváme původní stav krovů.

Opravy a rekonstrukce historických krovů Praha, realizujeme opravy a zachováváme původní stav krovů

Specializuji se na osobní konzultace v oblasti mezilidských vztahů, semináře a kurzy, které Vám pomohou zlepšit Váš osobní život.


Související články
Kovošrot Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

IB - MET s.r.o.

Kovošrot Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Všude se najde nepotřebný materiál v podobě různých kabelů, drátů a kovů. Mnohdy je problém s odvozem nebo s místem, na kterém byste kovový odpad mohli nechat. Co byste však řekli na to, kdyby vám někdo poskytnul nejen místo, ale také odvoz a ještě za to zaplatil? Přesně takové služby poskytuje kovošrot firmy IB - MET s.r.o.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

HS UMFORMTECHNIK s.r.o.

Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Společnost PREMO s.r.o. je spolehlivý a rychlý dodavatel kancelářského materiálu

PREMO s.r.o.

Společnost PREMO s.r.o. je spolehlivý a rychlý dodavatel kancelářského materiálu

Pro společnost PREMO s.r.o. není žádný kancelářský materiál nedostupným. Usnadní Vám také výběr kancelářské techniky a poradí, jakou techniku objednat. Můžete jí přenechat i starosti s ekologickou likvidací a recyklací tonerových a inkoustových kazet.


Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.


Firemní články
Ruční mytí aut a suché čištění interiéru - Opava, Bruntál, Krnov, Ostrava, Hlučín, Kravaře

Ruční mytí aut a suché čištění interiéru - Opava, Bruntál, Krnov, Ostrava, Hlučín, Kravaře

VMtech, s.t.o. Vám profesionálně umyje Vaše vozidlo. Nabízíme ruční mytí a ošetření karoserie, suché čištění interiéru a kompletní impregnace všech částí automobilu NANO produkty SmartWax a Chemical Guys. Ceny ručního mytí a čištění od 280,- do 3 600,- Rezervace termínu přes náš rezervační systém - www.MytiAutOpava.cz Naše služby: - Profesionální dekontaminace, renovace a leštění laku - Odstranění zbytků hmyzu, asfaltu, barev - Suché čištění interiérů, antibakteriální ošetření a provonění interiéru, impregnace plastů - Čištění a impregnace textilních a kožených interiérů vozidel - Mechanické leštění matných laků, odstranění škrábanců a hologramů - Obnova zašlých částí interiérů a dlouhodobá impregnace - Renovace předních a zadních světlometů - Čištění a impregnace litých kol s dlouhodobým účinkem - Čištění a impregnace koženého nábytku - sedačky, křesla, barové stoličky Používáme NANO autokosmetiku vyrobenou z vysoce kvalitních přírodních látek šetrných k životnímu prostředí stejně jako k ošetřovaným povrchům. Upřednostňujeme individuální přístup. Máte speciální požadavek? U nás je vše otázkou domluvy. V případě potřeby vyzvedneme Váš vůz, nebo zapůjčíme náhradní po dobu čištění. Před zimou ošetříme lak Vašeho vozu speciálním voskem, který poskytne ochranu před působením soli a chemického postřiku používaného v zimě na vozovkách. Dále značíme vozidla proti krádeži systémem DATATAG, instalujeme GPS sledování a střežení ONI system, hands free sady Parrot.Více na www.AutoSluzbyOpava.cz


INELS - inteligentní elektroinstalace Opava, Ostrava

INELS - inteligentní elektroinstalace Opava, Ostrava

Inteligentní elektroinstalace řídí provoz Vašeho domu (regulace vytápění, ovládání osvětlení, ovládání rolet) až po zabezpečení a ochranu domu. Informace o změně funkce systému zašle přes mobilní telefon, PDA, internet. Využití: - byty - rodinné domy - sklady - prodejní prostory - průmyslové areály.


Robotické vysavače iRobot Opava, Ostrava

Robotické vysavače iRobot Opava, Ostrava

VMtech, s.r.o. nabízí prodej: - robotické vysavače iRobot Roomba - dokonale uklidí vaši podlahu - iRobot Scooba - dokonale vytře vaši podlahu. Robotické vysavače vám zapůjčíme k vyzkoušení zdarma!!!


EZS Jablotron - elektronické zabezpečovací systémy Opava, Ostrava

EZS Jablotron - elektronické zabezpečovací systémy Opava, Ostrava

Nabízíme prodej, montáž elektronické zabezpečovací systémy, alarmy EZS Jablotron. - při instalaci alarmu Jablotron 6 měsíců celkové ochrany.


Pomůžeme Vám se sledováním a střežením Vašeho vozidla nebo vozového parku

Pomůžeme Vám se sledováním a střežením Vašeho vozidla nebo vozového parku

Potřebujete vědět, kde se pohybují Vaše vozidla? Chcete být informování, pokud se z vozidlem něco děje? (krádež kol, odtah, havárie) Unavuje Vás psaní knihy jízd? Nevíte jak rozlišit služební a soukromé jízdy? Pomůžeme Vám vše vyřešit! VMtech, s.r.o. - Váš partner pro GPS sledování a střežení Vašich vozidel


Domácí roboti pro vysávání,Sodastream - Výrobníky nápojů

Domácí roboti pro vysávání,Sodastream - Výrobníky nápojů

Nejlépe vybavený model řady ROOMBA. ROOMBA 581 má všechny nadstandardní funkce a příslušenství již v základní výbavě a navíc balení obsahuje Wireless Command Center (dálkový ovladač) iRobot Roomba 555 ROOMBA 555 slouží stejně jako ostatní modely ROOMBA k dokonalému úklidu podlah všech typů. SodaStream - PURE GREY výrobník sody Domácí výrobník sodové vody / perlivých nápojů SodaStream - PENGUIN výrobník sody Domácí výrobník sodové vody / perlivých nápojů


Bezpečná firma o rok navíc ZDARMA - 3 roky za cenu 2

Bezpečná firma o rok navíc ZDARMA - 3 roky za cenu 2

Objednejte do konce roku 2010 libovolný počet licencí a získáte 1 rok navíc zdarma. Platí pro všechny produkty ESET (např. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security, ESET Mobile Security,...). Zvýšíte zabezpečení celé firmy: stanice, e-maily, internetové brány, servery i chytré mobily. Podpora Windows, Linux a Mac OS X. Proč ESET? Téměř žádné falešné poplachy. Nízké nároky na hardware a systém. Pohodlná vzdálená správa. Vývoj technologií od roku 1987. 97% úspěšnost v testech Virus Bulletin. Více než 60 ocenění VB100%. Nejvíce ocenění Advanced+. Proaktivní ochrana firmy Nové nasazení produktů ESET ve firmě probíhá automaticky a bez potřeby restartu. Nízké nároky na systém vám umožní nasadit produkty i na starší počítače. Antivirové řešení ESET nezpomaluje počítače, skenování probíhá na pozadí a uživatelé tak prakticky nic nepoznají. Technologie ThreatSense® odhalí viry, škodlivý software a další hrozby dříve než se začnou masivně šířit. Proudukty ESET ve firmě můžete pohodlně spravovat pomocí nástroje ESET Remote Administrator. Podporuje vzdálené skenování, úpravu nastavení klientů, vyhledávání nechráněných počítačů a další funkce.